Mam kaca moralnego-pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 22:09   #1
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Red face

Mam kaca moralnego-pomóżcie


Kiedyś miałam przyjaciółkę.Ciężko mi teraz tą osobę tak nazywać. Znałyśmy się od dziecka i cały okres dzieciństwa i dorastania przeszłyśmy razem.Były miłe chwile, które napewno będę długo pamiętać. Niestety były również i te złe chwile, które teraz bolą. Osoba ta zrobiła dużo złego w moim życiu. Nastawiała naszych współnych znajomych przeciwko mnie o czym ja nie miałam zielonego pojęcia, okradła mnie w moim własnym domu i jeszcze można by było tak wiele rzeczy wymieniać.Po tych całych nieprzyjemnych zdarzeniach były przeprosiny i tłumaczenia w stylu "Jak ja mogłam to zrobić , po czym był często płacz i zapewnienia,że więcej tak nie będzie.Urwałam z tą osobą kontakt na dobre i przez 3 lata nie konntynuowałam więcej tej znajomości. Osoba ta zasypywała mnie propozycjami spotkania się, wyjścia gdzieś razem ja ciągle byłam nieugięta. Było mi cholernie przykro bo tyle nas łączyło, tyle razem przeszłyśmy a ten ktoś tak pozornie bliski zrobił mi tyle złego. Okropne uczucie. Obdarzasz kogoś zaufaniem, przyjaźnią a dostajesz...Niestety minęly 3 lata, żal się zmniejszył-"czas leczy rany" i odpisałam na smsa tej dziewczynie.Sms dotyczył spotkania. Do spotkania na szczęście nie doszło. Mimo to mam ogromne poczucie winy, że się złamałam i zrobiłam coś czego teraz żałuje. Byłyście kiedyś w podobnej sytuacji??? Jak się bronić przed takimi chwilami słabości?????
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 22:13   #2
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Mam kaca moralnego-pomóżcie

ja czasem tez mam ochote komus przebaczyc ale nigdy nie były to takie powazne spray jak kradziez! raczej kłótnie -dośc powazne...
szczerze mówiąc na Twoim miejscu zapomniałabym o takiej znajomosci - wyjątkowo toksycznej..
jak sobie radzic? sama nie wiem.. to zalezy od charakteru danej osoby. ale moze jednak przypomnij ile złego Ci wyrządzila ta osoba. jesli tyle razy się to przytrafiało.. dlaczego miałaby się nagle zmienic?
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 22:46   #3
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Mam kaca moralnego-pomóżcie

nie uważam, zeby wysłanie smsa do dawnej koleżanki było przejawem słabości. wasza przyjazn skończyła sie dawno, minęły trzy lata- jeden sms na pewno nic nie zmieni, a już na pewno nie musi być wstępem do odnowienia głębszej znajomości. nie przejmuj się, naprawdę. nic się nie stało
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.