bez tematu :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-11, 10:26   #1
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Unhappy

bez tematu :(


hej Wam
pisze bo nie wiem jak mam sobie poradzic z pewna rzecza
rzucilam chlopaka... znalismy sie 2 lata... on ciagle do mnie pisal staral sie lecz ja nie chcialam a teraz zaluje bo od tygodnia nie dostalam od niego ani jednego smsa a nie mam jego numeru no i bardzo tego zaluje... tesknie za nim on nie pisze chyba dlatego bo bylam z przyjaciolka, jej chlopakiem i kolegami.... brakuje mi go moze ma inna ale jak bylismy razem to on mowil zawsze ze tylko ja ze nigdy nie mialby innej bo bylam jego pierwsza ...
nie wiem co robic moze ktos tez tak mial albo ma?
nie najezdzajcie od razu na mnie a jesli ktos nie chce to niech nie czyta tego i juz...
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:29   #2
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: bez tematu :(

a czemu go rzuciłaś?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:31   #3
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: bez tematu :(

nie masz numeru?? to go zdobadz i sie odezwij. placz nie pomoze, jak Ci zalezy to dzialaj. Ale wlasnie zastanow sie czemu go rzucilas i w ogole co jest miedzy wami. Moze on jest zniechecony i sie nie odzywa dlatego?? przemysl sobie to i powodzenia
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:36   #4
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: bez tematu :(

zerwalam bo juz mnie denerwowalo to ze ciagle sie klocimy i wogole... a zbytnio od kogo nie mam wziac numeru bo raczej zmienil
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:45   #5
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: bez tematu :(

no i co?
myslisz ze zmieniliscie sie oboje i teraz byscie sie nie "klocili i w ogole"?
jak sie powiedzialo A to trzeba powiedziec i B
splawilas goscia to szukaj nastepnego i tyle
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 11:18   #6
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: bez tematu :(

no jak zmienil numer to chyba po sprawie... bez powodu nie zmienil zapewne...
Jak pisze ushia skoro bylo zle to pewnie i tak dalej by bylo.Cuda raczej sie nie zdarzaja. Daj odpoczac mu i sobie, tylko to wam moze pomoc, nie ma co na goraco pchasc sie w cos , co juz jest nadwatlone klotniami itd.
Pora ochlonac
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 11:42   #7
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: bez tematu :(

jak zmienił numer to z pewnością podzielił się z nim z jakimiś znajomymi.

ale zanim zadzwonisz, to się zastanów, czego ty tak naprawdę chcesz - być z nim czy nie. bo takie rzucanie siebie w okresach większych nieporozumień i wracanie gdy są zażegnanie... trochę średnio.
teraz zostałaś sama, nudzi ci się, to chcesz wracać. pożrecie się znów... i co wtedy?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 12:03   #8
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: bez tematu :(

no tak ale ja nie wytrzymuje brakuje mi go bardzo (
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 12:32   #9
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: bez tematu :(

czuje ze "spadne w dol", popadne w depresje jakas jeszcze te nasze zdjecia ;((
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 12:54   #10
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: bez tematu :(

zanim cos zaczniesz od nowa dobrze to przemysl zeby go ponownie nie zranic

moze jak Ci okaze znowu zainteresowanie, znowu przestanie byc dla Ciebie interesujacy. postaraj sie nie kierowac egoizmem, bo Tobie jest zle. Przemysl to pod katek przyszlosci i tego, ze on tez ma uczucia
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:06   #11
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: bez tematu :(

chyba sama nie wiesz czego tak naprawde chcesz- z jedej strony nie chcesz zyby wysylal ci smsy, a z drugiej wkurzasz sie, ze tych smsow juz nie ma

o co ci tak naprawde chodzi?

I w ogole jak ty sie podpisalas> NIECHCEMZYC?? no litosci, prosze.
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 13:22   #12
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
chyba sama nie wiesz czego tak naprawde chcesz- z jedej strony nie chcesz zyby wysylal ci smsy, a z drugiej wkurzasz sie, ze tych smsow juz nie ma

o co ci tak naprawde chodzi?

I w ogole jak ty sie podpisalas> NIECHCEMZYC?? no litosci, prosze.

wyraźnie napisalam ze jak sie komus nie podoba to nie musi tego czytac i niech sie powstrzyma od pisania.
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:23   #13
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

[quote=koKOro;9307806]zanim cos zaczniesz od nowa dobrze to przemysl zeby go ponownie nie zranic

moze jak Ci okaze znowu zainteresowanie, znowu przestanie byc dla Ciebie interesujacy. postaraj sie nie kierowac egoizmem, bo Tobie jest zle. Przemysl to pod katek przyszlosci i tego, ze on tez ma uczucia[/qale

on tez mnie ranil czesto, w koncu nie wytrzymalam....
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:28   #14
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: bez tematu :(

no wlasnie- nie wytrzymalas.. pomysl czy to ma teraz sens??
moze to jest tak, ze jak masz cos to tego nie doceniasz,a jak Ci ucieka to dopiero gonisz??
Pomysl, czy warto w to teraz brnac, czy nie zaczniecie sie znowu ranic, czy znowu nie bedzie tak samo?Rozumiem, ze Ci zle, ale moze tak ma byc??
Nie atakuje Cie, sama jestem w podobnej sytuacji ale moze pora zrozumiec, ze to co bylo zle nie zniknie samo, on nie zmienil zapewne nr. tel. bez powodu. Moze wato odczekac jakis czas, dac sobie i jemu czas, zastanowic sie nad tym wszytskim. Bo po co powielac ciagle te same bledy?? Zaczynac cos od nowa warto wtedy, gdy masz pewnosc, ze mzoe byc inaczej,a czy Ty taka pewnosc masz??
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:44   #15
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
no wlasnie- nie wytrzymalas.. pomysl czy to ma teraz sens??
moze to jest tak, ze jak masz cos to tego nie doceniasz,a jak Ci ucieka to dopiero gonisz??
Pomysl, czy warto w to teraz brnac, czy nie zaczniecie sie znowu ranic, czy znowu nie bedzie tak samo?Rozumiem, ze Ci zle, ale moze tak ma byc??
Nie atakuje Cie, sama jestem w podobnej sytuacji ale moze pora zrozumiec, ze to co bylo zle nie zniknie samo, on nie zmienil zapewne nr. tel. bez powodu. Moze wato odczekac jakis czas, dac sobie i jemu czas, zastanowic sie nad tym wszytskim. Bo po co powielac ciagle te same bledy?? Zaczynac cos od nowa warto wtedy, gdy masz pewnosc, ze mzoe byc inaczej,a czy Ty taka pewnosc masz??

nie, nie mam tej pewności. masz racje- mam cos takiego, ze nie doceniam a pozniej gonię. Ale nie umiem sama sobie z tym radzic. Staram sie tego nie okazywac ale w sercu ciagle mam bol. Po prostu jak dalej tak pojdzie znowu moge robic to co kiedys- probowalam sie zabic, cielam sie.... mi jest naprawde ciezko.
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:47   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: bez tematu :(

Cytat:
Napisane przez niechcemzyc555 Pokaż wiadomość
moze ma inna ale jak bylismy razem to on mowil zawsze ze tylko ja ze nigdy nie mialby innej bo bylam jego pierwsza ...
Wiele osób tak mówi, ale oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Daj mu spokój. Rzuciłaś go i było fajnie dopóki za tobą latał, pisał, starał się. A teraz jak przestał to nagle, ojej, tęsknię za nim?

Skoro wcześniej był powód by zerwać, to i kolejny raz powód się znajdzie. Myślisz, że teraz wszystko by było inaczej? Już byście się nie kłócili?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:50   #17
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wiele osób tak mówi, ale oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Daj mu spokój. Rzuciłaś go i było fajnie dopóki za tobą latał, pisał, starał się. A teraz jak przestał to nagle, ojej, tęsknię za nim?

Skoro wcześniej był powód by zerwać, to i kolejny raz powód się znajdzie. Myślisz, że teraz wszystko by było inaczej? Już byście się nie kłócili?
wiadomo ze w kazdym zwiazku sa klotnie. Ale mi go naprawde teraz pusto jest jakos. zwiazek ok.2 letni rozni sie od np.3miesiecznego
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:52   #18
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: bez tematu :(

daj sobie czas, nie podejmuj pochopnie decyzji. Ciagle sie klociliscie, to teraz by bylo tak samo. Ogolnie pewnie czujesz sie samotna i rozbita... minie Ci za jakis czas pewnie
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 13:54   #19
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

tak.... czuje sie samotnie. chcialabym zeby to minelo...
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-11, 13:55   #20
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: bez tematu :(

Uwierz ja Cie rozumiem, sama teraz mam troche podobna sytuacje, niby na wlasne zyczenie zerwa;lam kontakt, a mam ochote skamlec jak pies. Ale wiem,z e to by sensu nie mialo, nie w tej chwilii.
Bo jesli cos jest nie tak, nbie udaje sie, to nie uda sie i nastepnym razem. Bo nie da rady powiedziec sobie tak nagle: "bylo tak i tak, bylo zle, to ja teraz zrobie inaczej", jesli nawarstwilo sie troche spraw i sa jakies nierozwiazane problemy , konflikty to nie zrobi sie nagle cudownie.
Tu nie ma dobrego rozwiazania,a le zrozuem co ma byc to i tak bedzie... Predzej czy pozniej. Moze wlasnie potrzeba Ci czasu an to,z eby zatesknic, zrozumiec, upewnic sie, zeby ochlonac i zaczac myslec rozsadnie. Przemysl wszystko, zastanow sie, nie arto pcahc sie w cos co po raz kolejny skonczy sie tak samoi. Jesli za jakis czas stwerdzisz,z e jest inaczej,z e moze byc inaczej,z e chcesz sprobwoac to moze warto bedzie wykonac jakis krok.
Teraz byloby chyba to trudne, za duzo zlego sie stalo, nei masz pewnosci ze nie byloby dokladnie tak samo,a tylko konczylo sie na dobrych slowach.

A przez faceta nie warto sie ciac, to nie ma sensu, nie mzoesz sie uzaleznaic od kogos, bo to nie jedyna osoba na swiecie, ktora mzoe dac Ci szczescie.
Ja teraz te zpzrezywam zalamke, choc mam wrazenie ze juz troche lepiej i stwierdzam , ze co ma byc to bedzie. to,ze ja chce czegos jeszcze nei znaczy ze byloby ok, tego musza chciec 2 strony, a to ze u mnie on nie zareagowal na moja wiaomosc o zerwaniu kontaktu,a nawet chyba "obrazil" za to,a u Ciebie zmienil numer chyba mowi samoz a siebie.
Trzeba dac temu czas, mzoe jak sie ochlonie to bedzie inaczej.
Emocje sa zcasami zlym doradca, tym barzdiej, jesli sa skrajne, przeczekaj ten trudny czas i pozniej pomysl rozsadnie, czy ejst sznasa, czy Ty moglabys byc inna, czy on tez.
taka przerwa moze dobrze Ci zrobic, poczatkowy zal jest oczywsty, sama ryczalam po nocach ale juz nie rycze i przedstawiam Ci moje tymczasowe wnioski
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:01   #21
skemmtun
Zakorzenienie
 
Avatar skemmtun
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 354
Dot.: bez tematu :(

Cytat:
Napisane przez niechcemzyc555 Pokaż wiadomość
hej Wam
pisze bo nie wiem jak mam sobie poradzic z pewna rzecza
rzucilam chlopaka... znalismy sie 2 lata... on ciagle do mnie pisal staral sie lecz ja nie chcialam a teraz zaluje bo od tygodnia nie dostalam od niego ani jednego smsa a nie mam jego numeru no i bardzo tego zaluje... tesknie za nim on nie pisze chyba dlatego bo bylam z przyjaciolka, jej chlopakiem i kolegami.... brakuje mi go moze ma inna ale jak bylismy razem to on mowil zawsze ze tylko ja ze nigdy nie mialby innej bo bylam jego pierwsza ...
nie wiem co robic moze ktos tez tak mial albo ma?
nie najezdzajcie od razu na mnie a jesli ktos nie chce to niech nie czyta tego i juz...
po roztsaniu najczesciej czuje sie pustkę. Przejdzie Ci
__________________
29
skemmtun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:02   #22
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

Cytat:
Napisane przez niechcemzyc555 Pokaż wiadomość
wiadomo ze w kazdym zwiazku sa klotnie. Ale mi go naprawde teraz pusto jest jakos. zwiazek ok.2 letni rozni sie od np.3miesiecznego
Cytat:
Napisane przez PomylonaKsiezniczka Pokaż wiadomość
Uwierz ja Cie rozumiem, sama teraz mam troche podobna sytuacje, niby na wlasne zyczenie zerwa;lam kontakt, a mam ochote skamlec jak piec. Ale wiem,z e to by sensu nie mialo, nie w tej chwilii.
Bo jesli cos jest nie tak, nbie udaje sie, to nie uda sie i nastepnym razem. Bo nie da rady powiedziec sobie tak nagle: "bylo tak i tak, bylo zle, to ja teraz zrobie inaczej", jesli nawarstwilo sie troche spraw i sa jakies nierozwiazane problemy , konflikty to nie zrobi sie nagle cudownie.
Tu nie ma dobrego rozwiazania,a le zrozuem co ma byc to i tak bedzie... Predzej czy pozniej. Moze wlasnie potrzeba Ci czasu an to,z eby zatesknic, zrozumiec, upewnic sie, zeby ochlonac i zaczac myslec rozsadnie. Przemysl wszystko, zastanow sie, nie arto pcahc sie w cos co po raz kolejny skonczy sie tak samoi. Jesli za jakis czas stwerdzisz,z e jest inaczej,z e moze byc inaczej,z e chcesz sprobwoac to moze warto bedzie wykonac jakis krok.
Teraz byloby chyba to trudne, za duzo zlego sie stalo, nei masz pewnosci ze nie byloby dokladnie tak samo,a tylko konczylo sie na dobrych slowach.

A przez faceta nie warto sie ciac, to nie ma sensu, nie mzoesz sie uzaleznaic od kogos, bo to nie jedyna osoba na swiecie, ktora mzoe dac Ci szczescie.
Ja teraz te zpzrezywam zalamke, choc mam wrazenie ze juz troche lepiej i stwierdzam , ze co ma byc to bedzie. to,ze ja chce czegos jeszcze nei znaczy ze byloby ok, tego musza chciec 2 strony, a to ze u mnie on zgodzil sie na zerwanie kontaktu,a nawet "obrazil" za to,a u Ciebie zmienil numer chyba mowi samoz a siebie.
Trzeba dac temu czas, mzoe jak sie ochlonie to bedzie inaczej.
Emocje sa zcasami zlym doradca, tym barzdiej, jesli sa skrajne, przeczekaj ten trudny czas i pozniej pomysl rozsadnie, czy ejst sznasa, czy Ty moglabys byc inna, czy on tez.
taka przerwa moze dobrze Ci zrobic, poczatkowy zal jest oczywsty, sama ryczalam po nocach ale juz nie rycze i przedstawiam Ci moje tymczasowe wnioski
dziekuje Ci kochana za te słowa. masz racje. lepiej przeczekac. Kochana jestes....
Gdy minie juz "ten trudny czas" napisze jaka podjelam decyzje. no chyba ze Ty tego nie chcesz
: cmok:
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:17   #23
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: bez tematu :(

pisz, pisz, chetnie poczytam mam nadzieje, ze dojdziesz do dobrych wnioskow. jesli cos ma byc to naprawde bedzie, ale teraz pora zajac sie soba i ochlonac. Cokolwiek nie bedzie, to na pewno bedzie lepiej.
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:36   #24
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

dziekuje naprawde umiesz podniesc na duchu
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 14:49   #25
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: bez tematu :(

odpowiedz sobie na pytanie czy brakuje Ci TEGO konkretnego chlopaka, czy brakuje Ci po prostu kogos "do przytulania", poczucia ze masz kogos
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 15:00   #26
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

po zastanowieniu dochodze do wniosku ze raczej kogos do przytulania...
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 15:34   #27
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: bez tematu :(

i prosze, doszlismy do sedna.
Nie brakuje ci jego, tylko kogokolwiek.
Zaleca się poszukiwania innego i znowu zycie do przodu
niz roztrzasanie tego co było.
tak jest generalnie zdrowiej.
Dla ciebie, dla twojego bylego
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 20:10   #28
niechcemzyc555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: bez tematu :(

wydaje mi sie ze prawie znalazlam
krece z pewnym chlopakiem juz jest na dobrej drodze
niechcemzyc555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 21:13   #29
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: bez tematu :(

o to szybko znalazlas,pare godzin i juz, tez tak chce
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 21:21   #30
CAPOMAN
Raczkowanie
 
Avatar CAPOMAN
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z lapka:)
Wiadomości: 216
Dot.: bez tematu :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wiele osób tak mówi, ale oczywiście nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Daj mu spokój. Rzuciłaś go i było fajnie dopóki za tobą latał, pisał, starał się. A teraz jak przestał to nagle, ojej, tęsknię za nim?

Skoro wcześniej był powód by zerwać, to i kolejny raz powód się znajdzie. Myślisz, że teraz wszystko by było inaczej? Już byście się nie kłócili?
tia...jak -trwoga to do Boga-

....i tak to jest jak się gra na uczuciach....
CAPOMAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.