problemy z poceniem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 15:00   #1
jasmina147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1

problemy z poceniem


Witam. Problemy z poceniem zaczeły się u mnie na 2 roku studiów, nie wiem skąd mi się to wzieło, nic mi nie pomagało, brałam bellergot i oczywiście działał na początku, ale po jakimś czasie znowu zaczełam się pocić, chyba przestało na mnie działać. Aż do momentu kiedy przeczytałam na forum o antidralu. Ludzie kupujcie antidral jak macie takie problemy!!!!To działa! Dzisiaj miałam zabiegany dzień w upale, bieg do autobusu, przyjezdzam do domu a bluzeczka suchutka. No i jestem happy, bo to było dla mnie bardzo upokażające. Wypróbujcie antidral! Pozdrowionka
jasmina147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:43   #2
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: problemy z poceniem

podpinam sie pod watek- bo rowniez mam problem z poceniem- mam grubą grzywkę, nie chce ją spinać, ale w upalne dni lub gdy szaleje grzywka zwilża mi sie co daje niezbyt fajny efekt Nie wiecie czy coś na czoło zaaplikować żeby nie wydzielało tak intensywnego potu?? ALbo czy sa jakies tabletki przeciw poceniu?
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:46   #3
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: problemy z poceniem

Ja juz dosyc dlugo stosuje antidral, kupuje go moze od 2 latach Bardzo mi pomogl i sie z nim nie rozstaje
A pocenie sie czola jest normalne przy takiej pogodzie... nie wiem czy da sie cos na to poradzic Kiedys dermatolog mi powiedzial, ze pocenie sie zalezy takze od tego co jemy... niezdrowa zywnosc przedewszystkim - slodycze, chipsy, ketchup, majonez... A moze stosuj jakis tonik matujacy, lekko wysaszajacy na czolo? Ja mam tlusta skore na czole i nosie... i tez mam poodbny problem, chociaz az tak bardzo mi to nie przeszkadza
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:53   #4
Gosiutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 916
Dot.: problemy z poceniem

thx paulyna przeczytalam watek o antidralu i postanawiam go zakupic a z czołem- hmm stsouje tonik antybakteryjny, moze zmienie na matującu.
mam obecnie 16 lat- wiek dorastania- moze nadmierna potliwosc jest rowniez z tym zwiazana?
Gosiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:57   #5
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: problemy z poceniem

Antidral, jak najbardziej polecam w kazdej aptece go dostaniesz
A nadmierna porliwosc, jak najbardziej zwiazana z dojrzewaniem Ja teraz jesli na jakis czas odstawie Antidral tez sie poce, ale juz nie tak, jak kiedys... wiec pewnie z Toba bedzie podobnie
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.