Seksoholicy z czatu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 14:45   #1
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Angry

Seksoholicy z czatu!


Drogie Wizażanki, jeżeli powtarzam już istniejący wątek to przepraszam
Mój kochany mąż jest w delegacji,a je leżę z zapaleniem płuc (leczcie się wcześniej, nic SAMO nie przechodzi!) więc wpadłam na pomysł nowego wątku. Weszłam na czata (niech mi Tż wybaczy) wpisałam odpowiedni nick i już po chwili wiedziałam,iż moja teoria będzie podparta dowodami Po wielu nieraz baardzo wulgarnych zaczepkach ( czy ludzie naprawdę myślą,że po słowach "ej mała lubisz w d..psko" znajda sobie gromadkę wielbicielek??)wybrałam dwóch facetów. rozmawiało się z nimi całkiem miło..no potem został już tylko jeden...nie wytrzymałam jak osobnik..nazwijmy go M.wysłał mi zdjęcie. No cóż mam nauczkę, żeby czytać ze zrozumieniem..wysłał mi zdjęcie SWOJEGO a nie swoje...oj będę mieć w nocy koszmary!!
Chłopak, który został był naprawdę fajny. Mieliśmy dużo wspólnych tematów i naprawdę wydawał sie fajnym facetem. WYDAWAŁ..bo na początku powiedział,że ma dziewczynę i szuka kochanki. są razem 4 lat, chce z nia być, dobrze im w łózku. ale jeszcze czegoś szuka....dodatkowych wrażeń bardzo mnie ta rozmowa zasmuciła i zaszokowała. ilu jest takich facetów, którzy 'kochają" swoje dziewczyny,zony..a na boku mają kochanki?? i to znalezione w tak żałosny sposób..przez czat...
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:23   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Nie wiem ilu ich jest ale napewno są. To smutne,że tak się dzieje. Ja swojemu Tztowi ufam i sama też nie wchodzę na jakieś czaty czy cos.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:29   #3
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Seksoholicy z czatu!




a jaki to byl czat ,ze jestes tak zaskoczona??
bo na onecie od razy prezentuja fujarki na kamerach wiec wiadomo co to za miejsce
Bardzo wielu jest takich dlatego radze sie trzymac z dala od ogolnych czatów
Chyba lepsze sa jakies tematyczne dla ludzi z hobby
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:34   #4
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość



a jaki to byl czat ,ze jestes tak zaskoczona??
bo na onecie od razy prezentuja fujarki na kamerach wiec wiadomo co to za miejsce
Bardzo wielu jest takich dlatego radze sie trzymac z dala od ogolnych czatów
Chyba lepsze sa jakies tematyczne dla ludzi z hobby
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:41   #5
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
...Po wielu nieraz baardzo wulgarnych zaczepkach ( czy ludzie naprawdę myślą,że po słowach "ej mała lubisz w d..psko" znajda sobie gromadkę wielbicielek??)...
Swego czasu dużo czasu spędzałam na czacie i takich zboczeńców to jest tam od groma. Ale nie należy tym wszystkim sie przejmować, bo wielu z nich takimi tekstami wali tak dla rozrywki, bo chca się z kogoś pośmiać, komuś dokuczyć, pownerwiać kogoś itd... Potwierdziłam ten wniosek, jak kiedyś poznałam przyjaciela mojego TŻ. Okazało się, że kiedyś z nim klikałam (oboje mieliśmy kilka bardzo charakterystycznych tekstów). Miał wtedy nicka "on 30 cm", a ja klikałam z nim bo po wszystkich zwrotach które widziałam na czascie nic mnie mogło już ruszyć. Nawet dobrze sie wtedy bawiłam, a on on to wszystko pisał tez dla zabawy

A propo zdj, to tez kiedyś dostałam coś takiego. Odpisałam gościowi, że ma małego i że czymś takim to nikogo nie podnieci i sie odczepił.

Na czacie można spędzić miło chwile, ale cały czas trzeba sie liczyć z tym, że większość ludzi robi sobie tam głupie żarty, albo notorycznie kłamie. Ale nie można się tym przejmować. Trafisz na buraka to klikasz z kimś innym. Pare fajnych osób zawsze można tam znaleźć. Polecam czaty regionalne
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:44   #6
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Seksoholicy z czatu!

mnie to już nic nie zdziwi.. Taki urok czatów.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 15:53   #7
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
mnie to już nic nie zdziwi.. Taki urok czatów.
po którymś tam razie człowiek się przyzwyczaja
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 16:01   #8
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Seksoholicy z czatu!

czaty są żałosne kiedy wchodzi na nie czyjś tż i szuka "wrażeń" unikam takich miejsc, oprócz wizażowego czatu onetowski to porażka
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:02   #9
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
po którymś tam razie człowiek się przyzwyczaja
dokładnie.. Nie dość,ze sie przyzwyczaja,to jeszcze odechciewa sie tam człowiekowi wchodzić przez takich cymbałów.. Juz nie pamietam kiedy ostatni raz tam byłam,a kiedyś dosyć często "czatowałam".
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:10   #10
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Dziewczyny patrzcie co mam

http://czat.onet.pl/

a dokładnie pokój:towarzyskie - "a może zdrada?"

załącznik

nie wierzę że autorzy onetu dali taki pokój ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdrada.JPG (41,6 KB, 117 załadowań)
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:11   #11
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Seksoholicy z czatu!

kiedyś siedziałam na czatach ale sporo tam właśnie takich zboczeńców więc podziękowałam za odwiedzanie wszelkich czatów i nie robię tego od kilku lat. podobnie jak mój TŻet.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 16:12   #12
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Pamiętam jak zaczynałam swoją przygodę z netem (miałam wtedy 13-14 lat) i czasem z kumpelą siedziałyśmy na czacie. Ile zboczeńców i wszelkiego rodzaju fetyszystów do nas pisało to nie zliczę... Od tamtej pory unikam czatów jak ognia Chyba została trauma na całe życie
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:13   #13
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrzcie co mam

http://czat.onet.pl/

a dokładnie pokój:towarzyskie - "a może zdrada?"

załącznik

nie wierzę że autorzy onetu dali taki pokój ..
onet juz od dawna sie stacza pod tym względem..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:57   #14
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość



a jaki to byl czat ,ze jestes tak zaskoczona??
bo na onecie od razy prezentuja fujarki na kamerach wiec wiadomo co to za miejsce
Bardzo wielu jest takich dlatego radze sie trzymac z dala od ogolnych czatów
Chyba lepsze sa jakies tematyczne dla ludzi z hobby
Dokladnie.

Budowanie sobie percepcji nt ludzi na podstawie czatow interesujacych wynikow raczej nie da.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:10   #15
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Dokladnie.

Budowanie sobie percepcji nt ludzi na podstawie czatow interesujacych wynikow raczej nie da.
Wyrak za duża ze mnie dziewczynka, żeby bawić się w takie rzeczy.
To,że na czatach aż roi się od przeróżnych zboków itp. doskonale wiem i wcale nie byłam zszokowana treścią niektórych rozmów, ponieważ wiedziałam czego mogę sie spodziewać. Ciekawiło mnie to czego tak naprawdę ludzie tam szukają
Jedno tylko poważnie mnie zastanowiło: ilu facetów nie korzysta z tego typu czatów dla zabawy, tylko faktycznie po to,żeby znaleźć sobie kochankę. I to tak jak ten "mój niedoszły" z góry mówi o stałym związku i prosi o dyskrecję...
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:20   #16
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Jak dla mnie faceci wchodzący na takie czaty, żałują na agencję towarzyską i szukają dz.... za darmo. Ta sama katrgoria.
Ale nie oszukujmy się, to nie tylko męska działka. Ile "gorących laseczek" robi sobie dobrze w kamerkach w internecie. W Polskim już dużo, a na czatach zagranicznych- poprostu multum. Więc myślę, że oni jak i one mają swój świat, to ich bawi, kręci i jeśli wchodzimy na czat musimy liczyć się z tym, że wszelkie- bardziej lub mniej kulturalne propozycje- są dla tego towarzystwa na porządku dziennym- myślą, że szukasz tego samego. Już dawno nikt na czatach nie gada o książkach, filmach czy muzyce.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:29   #17
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Na czacie można spędzić miło chwile, ale cały czas trzeba sie liczyć z tym, że większość ludzi robi sobie tam głupie żarty, albo notorycznie kłamie. Ale nie można się tym przejmować. Trafisz na buraka to klikasz z kimś innym. Pare fajnych osób zawsze można tam znaleźć. Polecam czaty regionalne
To ja sie tak poważnie zastanawiam, po co wchodzic na czat?! Ludzie, nie szkoda to czasu?
Tak szczerze, to ja się jeszcze nigdy w życiu aż tak nie nudziłam, żeby spędzac czas z kims kto albo kłamie albo robi mnie w balona.
Szkoda życia.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:31   #18
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Seksoholicy z czatu!

ja rowniez mam za sobą doświadczenia z czatem.może to z ciekawości,lub nudów.
zawsze ciekawiło mnie zachowanie takich ludzi.zdażało mi sie rozmawiać ze "sponsor szuka..." z czystej ciekawości.chciałam się dowiedzieć,co ich pcha do takiego sposobu na"miłość".
dowiedziałam się,że często jest to zwykłe lenistwo,brak czasu,lub strach przed poważnym związkiem.oczywiście nie interesowałam się tym osobiście.czasem była to rozmowa i zwierzenia,a czasem zwykłe zbywanie.internet jest anonimowy.można stac się boskim amantem z "kaloryferem" i 30-to centymetrowym,lub boksą modelką z wielkim biustem.

z mojego doświadczenia nawiązywanie rozmow do sexu wynika z natury.często w rozmowach ze znajomymi łatwo przechodzi się na tematy sexualne.nie są to bardzo pruderyjne,ot takie lekkie.kawały,dowcipy,cza sem jakies słowo kojarzące się z sexem budził śmiech.może temat sexu zbliża ludzi?może dlatego,ze jest częścią życia większości ludzi.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:37   #19
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Seksoholicy z czatu!

bylam kilka razy na czacie [dawno temu] i stwierdzilam, ze jest to strata czasu.
faceci pisali rozne bajery, typu, ze graja w druzynie Resovii itd. taaa, a ja jestem popularna aktorka z Holllywood
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 17:40   #20
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja rowniez mam za sobą doświadczenia z czatem.może to z ciekawości,lub nudów.
zawsze ciekawiło mnie zachowanie takich ludzi.zdażało mi sie rozmawiać ze "sponsor szuka..." z czystej ciekawości.chciałam się dowiedzieć,co ich pcha do takiego sposobu na"miłość".
dowiedziałam się,że często jest to zwykłe lenistwo,brak czasu,lub strach przed poważnym związkiem.oczywiście nie interesowałam się tym osobiście.czasem była to rozmowa i zwierzenia,a czasem zwykłe zbywanie.internet jest anonimowy.można stac się boskim amantem z "kaloryferem" i 30-to centymetrowym,lub boksą modelką z wielkim biustem.

z mojego doświadczenia nawiązywanie rozmow do sexu wynika z natury.często w rozmowach ze znajomymi łatwo przechodzi się na tematy sexualne.nie są to bardzo pruderyjne,ot takie lekkie.kawały,dowcipy,cza sem jakies słowo kojarzące się z sexem budził śmiech.może temat sexu zbliża ludzi?może dlatego,ze jest częścią życia większości ludzi.
Dzięki TmargoT właśnie o taką wypowiedź mi chodziło
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:45   #21
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Wyrak za duża ze mnie dziewczynka, żeby bawić się w takie rzeczy.
To,że na czatach aż roi się od przeróżnych zboków itp. doskonale wiem i wcale nie byłam zszokowana treścią niektórych rozmów, ponieważ wiedziałam czego mogę sie spodziewać. Ciekawiło mnie to czego tak naprawdę ludzie tam szukają
Jedno tylko poważnie mnie zastanowiło: ilu facetów nie korzysta z tego typu czatów dla zabawy, tylko faktycznie po to,żeby znaleźć sobie kochankę. I to tak jak ten "mój niedoszły" z góry mówi o stałym związku i prosi o dyskrecję...
Wiesz co, nie wiem ilu... tym bardziej, ze mozna powiedziec "a, dla jaj sobie wejde..." a jak przyjdzie co do czego...

Czat - sposob zabicia czasu, imho slaby, ale jak widac, niektorym odpowiada.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 18:19   #22
Morte
Raczkowanie
 
Avatar Morte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 194
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
.Weszłam na czata (niech mi Tż wybaczy) wpisałam odpowiedni nick i już po chwili wiedziałam,iż moja teoria będzie podparta dowodami Po wielu nieraz baardzo wulgarnych zaczepkach ( czy ludzie naprawdę myślą,że po słowach "ej mała lubisz w d..psko" znajda sobie gromadkę wielbicielek??).
Ostatni raz jak byłam na czacie ( jakieś 8 lat temu) też byłam zaczepiana w tak "wyrafinowany" sposób- wniosek jest prosty, jeśli ciagle sa faceci walący takimi tekstami, to musza być też panie którym to imponuje

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam jak osobnik..nazwijmy go M.wysłał mi zdjęcie. No cóż mam nauczkę, żeby czytać ze zrozumieniem..wysłał mi zdjęcie SWOJEGO a nie swoje...oj będę mieć w nocy koszmary!!.
Szczerze współczuję- za moich czasów (jak to brzmi ) takich pomysłów jeszcze nie mieli, ale teraz w każdym telefonie jest dostępny aparat więc chłopcy mają wieksze pole do popisu.


Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
Chłopak, który został był naprawdę fajny. Mieliśmy dużo wspólnych tematów i naprawdę wydawał sie fajnym facetem. WYDAWAŁ..bo na początku powiedział,że ma dziewczynę i szuka kochanki. są razem 4 lat, chce z nia być, dobrze im w łózku. ale jeszcze czegoś szuka....dodatkowych wrażeń bardzo mnie ta rozmowa zasmuciła i zaszokowała. ilu jest takich facetów, którzy 'kochają" swoje dziewczyny,zony..a na boku mają kochanki?? i to znalezione w tak żałosny sposób..przez czat...
Dziwie się, że ktoś jest na tyle głupi, żeby szukać sobie kochanki na czatach-myślałam,że teraz do tego celu wykorzystuje sie naszą klasę

Takich amatorów dodatkowych wrażeń może czasem spotkać przykra niespodzianka- mój kolega swego czasu namiętnie czatował z tymi internetowymi zboczkami ( wchodził na czaty jako "Ognista Janina" ), z tego co pamiętam miał szalone powodzenie. A kilku panów nawet chciało się z nim na mieście umawiać. Biedacy mogliby takie spotkanie przypłacić niezłą traumą (na ich szczęście Janina była zbyt nieśmiała).
Morte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 18:56   #23
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
To ja sie tak poważnie zastanawiam, po co wchodzic na czat?! Ludzie, nie szkoda to czasu?
...
a chociażby dla zabawy, by poznać inny punkt widzenia, niektórzy tez interesują się psychologią, tym jak myślą inni, a na czcie jest pełno takich ciekawych "przypadków" do których bez problemu można dotrzeć

Ale sa tam tez osoby które poprostu mają ochotę porozmawiać, zwierzyć się, a czat jest miejscem zupełnie anonimowym. Niektórzy właśnie tego potrzebują.

I nie wszyscy klikający tam są jakimiś odmieńcami. Ja na przykład na czacie poznałam swojego TŻ i jest on idealnym facetem. Dla porównania, to ja poza czatem cały czas trafiałam na typowych uwodzicieli, którym tylko jedno było w głowie - wykorzystać i zostawić. Na czacie jednak dużo łatwiej jest eliminować takie osoby.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 20:20   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Faktycznie miesno-buraczana atmosferka skutecznie zniecheca do zagladania na czat. I nie biega tu o tematyke rozmow - ale o sposob i intencje podejmowania tej tematyki sie tu rozchodzi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 20:50   #25
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Nie cierpię czatów.

Byłam pare razy na czacie dla lesbijek, tam poznałam swoją dziewczynę. I była ona chyba jedyną dziewczyną, z którą rozmawiałam na tym czacie :O Reszta to byli jacys napaleni zboczeńcy, którzy szukali "wrażeń". Chociaż nie tylko faceci pisali głupoty ;/ Jedna laska, zaproponowała mi zostanie jej niewolnicą (?!).

Znalazłam swoje Szczęście i nie mam już czego szukac na czatach, wiec nie bede na nie wchodzic ;/
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 21:03   #26
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Seksoholicy z czatu!

parę przykładów takich zboczeńców:
http://meskiespytki.blogspot.com/
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 21:58   #27
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Mysia_Pysia Pokaż wiadomość
...

Byłam pare razy na czacie dla lesbijek, tam poznałam swoją dziewczynę. I była ona chyba jedyną dziewczyną, z którą rozmawiałam na tym czacie
zboczeńcy sa niestety wszędzie i na czacie i w realu. A jak ciężko było by Ci znaleźć swoja partnekę na żywo? Szukając pewnie miałabyś wiele takich nieprzyjemności, ale na czacie łatwiej miec dystans do takich sytuacji
Ja niby miałam łatwiej, bo szukałam faceta, ale i tak czasami czułam się jakbym miała na czole przylepioną kartkę z napisem "czekam na zboczeńca"
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 22:09   #28
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
To ja sie tak poważnie zastanawiam, po co wchodzic na czat?! Ludzie, nie szkoda to czasu?
Tak szczerze, to ja się jeszcze nigdy w życiu aż tak nie nudziłam, żeby spędzac czas z kims kto albo kłamie albo robi mnie w balona.
Szkoda życia.
O właśnie bardzo mądre stwierdzenie mi też szkoda czasu dla takich ludzi, są lepsze rozrywki, np. wizaż
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 22:13   #29
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
po którymś tam razie człowiek się przyzwyczaja
A właściwie po co przyzwyczajać się do takich rzeczy?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 22:28   #30
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Seksoholicy z czatu!

Mnie juz to nie dziwi, nie wchodze na czaty od wielu lat zeby sobie cisnienia nie podnosic.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.