W czym chodzi sie teraz na wesela? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 13:16   #1
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis

W czym chodzi sie teraz na wesela?


w kwietniu mam wesele kuzynki. nie bylam na weselu 5 lat chyba. nie mam pojecia co teraz jest w modzie.
Mam figure w ksztalcie dzwonu, wiec mimo ze podobaja mis ie krotkie obcisle sukienkii, niestety odpadaja.
zastanawiam sie czy wypada ubrac cos w kwiatki czy inne wzory, czy nie wypada bo to za malo uroczyscie.
I buty musze miec plaskie, max 1cm obcas, bo Tz jest mojego wzrostu u i czulabym sie dziwnie......
I co ubiera sie na poprawiny? bo raczej nie ta sama kreacej ale obowiazuje rownie wykwintny dress code czy mozna juz inaczej sie ubrac?(nie mowie tutaj o jeansach, tylko o np eleganckich spodniach czy spodniczce)
pomocy!! mam jeszcze niby duzo czasu, ale znalezenie odpowiedniej sukienki pasujacej na moja wielka dup* zajmie niemalo czasu
jesli bylyscie ostatnio na weselu,mozecie wkleic dla przykladu zdjecia Waszych sukienek / fryzur? bylabym wdzieczna


osobiscie podoba mi sie ta sukienka, ale czy wypada?? troche jaskrawy kolor chyba
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...omen%7EDresses
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2012-07-14 o 13:42 Powód: dodanie linku
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 21:12   #2
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

Śliczna sukienka, mocne kolory są w modzie teraz. Moim zdaniem pasuje na wesele.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 10:22   #3
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

oczywiscie ze pasuje kwieciste tez moga byc, byle nie wygladala na plazowa eleganckie kombinezony tez moga byc ostatnio widzialam dziewczyne w spodnicy i topie, wygladala bardzo elegancko satynowe sukienki z mnostwem zbednych cekinow juz przeszly w dal naszczescie!teraz liczy sie prostota i elegancja, no oczywiscie nie kazdy jeszcze o tym wie

a co do obcasow, to moj TZ tez jest rowny ze mna a nosze obcasy, troche go to krepuje ale toleruje to wkoncu dlaczego mam rezygnowac z obcasow? wydluzaja noge, pasuja do sukienek. ja tez mam prawo zeby dobrze sie prezentowac
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:16   #4
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

z obcasami to raczej ja czulabym sie zle tzn kiedy bylabym wyzsza od Niego, TZtowi mowil ze nie przeszkadza ze chce to moge i super wysokie szpile ubrac ale jakos ja bym sie zle czula
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 12:01   #5
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

chyba w ciagu 5 lat sie wiele nie zmieniło standard sukienek na wesleach jesyt podobny od kilkudziesięciu lat wariacje zależą od pory czy ślub jest rano popułudniu czy wieczorem albo od miejsca .Kwiatki mogą być na lato , na wesele dzienne ,na wieczór moze byc czerń
Ta sukienka którą pokazałaś jest bardzo klasyczna pasuje idealnie Noi mozesz do niej ubrać płaskie buty np balerinki .Generalnie ta marka -Coast specjalizuje sie w takich eleganckich sukienkach Maja nawet podzielane wg okazji w sukienkach dal gości weselnych jest to bardzo jest sporo w żywych kolorach czy w kwiaty http://www.coast-stores.com/wedding/...etFilters=true
tu też sa pasujące http://www.coast-stores.com/sale-dre...etFilters=true

np takie kwiaty na pewno pasują http://www.coast-stores.com/WISTERIA...uct/2143422498
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 12:44   #6
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

co myslicie o takich butach?
http://www.clothingattesco.com/shoes...omens-footwear

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

jesli chodzi o sukienki coast, tak piekne so w wiekszosci wszytskie. ale ja jestem nieproporcjonalna tzn drobna gora i wielka du*a, wiec musze miesc cos w ksztalcie literki A
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 15:24   #7
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

nie chca zasmiecac forum, chcialabym zadac jeszcze jedno pytanie: czy te ubrania pasuja do siebie?<nie jestem w 100% zadowolona z butów ale nie moglam nic innego na niskim obcasie znalesc:? )

do tego takie uczesanie, ale osdoby w wlosach czerwone.
http://www.niceweddinggallery.com/wp...Hairstyles.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka na wesele marzenki.jpg (17,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (12,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka.jpg (15,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakiet.jpg (17,8 KB, 12 załadowań)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2013-04-14 o 15:26
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 21:01   #8
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

Sukienka na duży plus, żakiet też okej ale buty kompletnie nie podobają mi się. Musisz mieć buty z czubem?
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 21:08   #9
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

oczywiscie nie musze z czubem. ale nie moge nic znalesc. dopiero je kupilam mam miesiac zeby je oddac jakby co
musze miec buty na bardzo niskim obcasie, bo tz jest tego same wzrostu. i musza byc zapinane na pasek(taki jak te lub pasek nad stopa) bo inne poprostu sie zeslizguja z mojej stopy
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 08:58   #10
dominika_17435
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

Mam taką samą figurę jak Ty i świetnie rozumiem Twój problem. Z doświadczenia wiem, że najlepiej będzie Ci w sukience o takim kroju, jak ta http://www.cudmoda.pl/produkt/cm0224...dzianiny-zolta . Proponuję poszukać czegoś na tej stronie, bo mają fajne ceny i duży wybór. W kwestii kolorów, to stawiaj na odważne, jasne, jaskrawe - to jest teraz hit. Odradzam kolor biały - nie chcemy robić konkurencji pannie młodej, prawda? W ostateczności mała czarna też będzie ok, choć jestem zdania że ten kolor powinnyśmy zostawić na imprezy w innym charakterze
dominika_17435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-15, 18:02   #11
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Sukienka na duży plus, żakiet też okej ale buty kompletnie nie podobają mi się. Musisz mieć buty z czubem?


Mam jeszcze takie buty, ale wtedy do tego ubralabym czarny zakiet(taki jak wyzej byl bezowy, tylki ze czarny) i czarna torebke ktorej jeszcze nie mam Lepiej czy tez nie;> Znalesc ladne pasujace na moja stope buty-marzenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG00682-20130415-1728.jpg (35,2 KB, 18 załadowań)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3

Edytowane przez travis
Czas edycji: 2013-04-15 o 18:04
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 16:02   #12
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

kolor sukienki jest cudny
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 16:30   #13
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

juz po weselu. zabawa byla przednia
teraz musze pomyslec co zrobic z sukienka, bo raczej nigdzie juz jej nie ubiore
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 16:36   #14
Savage
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

Teraz chodzi się na wesele praktycznie we wszystkim, wydaje mi się, że tylko długość jest niezmienna, ultrakrótka mini odpada. Praktycznie każdy kolor jest na topie, jeśli go zestawisz z odpowiednimi dodatkami i dopasujesz do siebie to może być i czerwony i czarny i beżowy. Pytanie czy chcesz wyglądać klasycznie czy trochę awangardowo. Musisz się w stroju dobrze czuć i to jest najważniejsze. Kreacja musi się przede wszystkim tobie podobać i żeby wyglądała na tobie zjawiskowo. Gość też ma prawo tak wyglądać! Nie tylko młodzi Myślę, że odrzuciłabym krótkie sukienki z ogromnymi dekoltami i ciężkie satynowe, a poza tym... szalej duszo jak tylko chcesz.
P.S. Czerwona ładna, klasyczna. Ale pierwsza zdecydowanie lepsza- wprowadza świeżość i dziewczęcość. Z balerinami będzie się doskonale prezentowała. Małe obcasy najlepiej odrzucić-bo nie wyglądają korzystnie na nodze (pogrubiają ją). Jedynie szpile mogą wydłużyć i wyszczuplić nóżkę. Może pomyśl o balerinach beżowych lub nude? Mogą się ciekawie prezentować.
Savage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:14   #15
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

Cytat:
Napisane przez Savage Pokaż wiadomość
Teraz chodzi się na wesele praktycznie we wszystkim, wydaje mi się, że tylko długość jest niezmienna, ultrakrótka mini odpada. Praktycznie każdy kolor jest na topie, jeśli go zestawisz z odpowiednimi dodatkami i dopasujesz do siebie to może być i czerwony i czarny i beżowy. Pytanie czy chcesz wyglądać klasycznie czy trochę awangardowo. Musisz się w stroju dobrze czuć i to jest najważniejsze. Kreacja musi się przede wszystkim tobie podobać i żeby wyglądała na tobie zjawiskowo. Gość też ma prawo tak wyglądać! Nie tylko młodzi Myślę, że odrzuciłabym krótkie sukienki z ogromnymi dekoltami i ciężkie satynowe, a poza tym... szalej duszo jak tylko chcesz.
P.S. Czerwona ładna, klasyczna. Ale pierwsza zdecydowanie lepsza- wprowadza świeżość i dziewczęcość. Z balerinami będzie się doskonale prezentowała. Małe obcasy najlepiej odrzucić-bo nie wyglądają korzystnie na nodze (pogrubiają ją). Jedynie szpile mogą wydłużyć i wyszczuplić nóżkę. Może pomyśl o balerinach beżowych lub nude? Mogą się ciekawie prezentować.

ale ja juz po weselu
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 17:24   #16
Savage
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Dot.: W czym chodzi sie teraz na wesela?

Zauważyłam dopiero jak dodałam posta )
Savage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.