Tornister/Plecak dla pierwszoklasisty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-24, 21:43   #1
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463

Tornister/Plecak dla pierwszoklasisty.


Witam
Mój synek we wrześniu zaczyna naukę w pierwszej klasie. Więc przed nami wybór odpowiedniego plecaka/tornistra.
Zastanawiam się nad tornistrem z Herlitza, model Midi lub Smart. Mają pozytywną opinię instytutu zdrowia matki i dziecka, nie są ciężkie, plecki mają dobrze ukształtowane, no i cena nie jest wygórowana.
W księgarni obok mają tornistry z Majewskiego, też fajne, ale jakby troszkę większe.
Chciałabym, żeby plecak był wygodny, i wytrzymał przynajmniej dwie klasy.

Tak więc, może wy, drogie mamy, podzielicie się waszymi doświadczeniami i opiniami w tej sprawie
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 22:47   #2
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Tornister/Plecak dla pierwszoklasisty.

Herlitza mogę polecić, obserwuję go u siostrzenicy, rok sie kończy a on wciąż jak nowy. Do tego są bardzo ładne, wygodne.

Ważne, żeby pogadać w szkole ile dzieci będa nosiły rzeczy. Siostrzenica ten tornister ma fajny, ale spokojnie mógłby być mniejszy (nieraz nosi prawie pusty).

Moja ma wymarzony z kotem jest kot i reszta nieważna (nie, no, porządny jest) St Majewski.
http://archiwum.allegro.pl/oferta/kotek-kot-plecak-szkolny-torba-tornister-41912-i3472431358.html

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2014-06-24 o 22:49
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 18:30   #3
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Tornister/Plecak dla pierwszoklasisty.

ja mogę dorzucić do rozważenia plecaki firmy starter
https://www.google.pl/search?q=start...w=1280&bih=890
mają sporo kieszonek, są wygodne, cena też w miarę rozsądna (ok 70zł z tego co pamiętam) po 2 letnim uzytkowaniu wygląda naprawdę bardzo dobrze, wszystkie suwaki sprawne
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 12:56   #4
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Tornister/Plecak dla pierwszoklasisty.

Super wątek, właśnie nas też dotyczy ten temat, budżet mamy ograniczony, tzn za dużo nie chcę wydawać na plecak po prostu, ale zależy mi też na plecach syna oraz jego upodobaniach, martwię się, czy da radę te wszystkie aspekty połączyć. Zwróciłam uwagę na plecaki Majewskiego, ale nie te najdroższe modele. Model, który zarówno mnie jak i syna zainteresował to ten z pyskiem pantery "Big Face", ale są 2 wersje i chodzi mi o tą droższą, lepiej usztywnioną. Niestety źródła podają, że waży ok 0,8 kg, a to dość sporo jednak. Już sama nie wiem.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-25 13:56:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.