Która modelka wzorem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-18, 20:09   #1
kama_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8

Która modelka wzorem


Jak sądzicie, która modelka jest wzorem dla polskiego faceta, tak się zastanawiam, czy makijaż na modelkę ma wpływ na podryw. W sumie każda modelka kogoś reklamuje, co ułatwia dobór kosmetyków.
Ciekawi mnie jak Wy to widzicie, ktora modelka spowodowała u Was chęć zakupu kosmetyku i czy używacie te kosmetyki i czy faceci takie rzeczy widzą, w reklamach.
kama_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:48   #2
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: Która modelka wzorem

Modelki mnie nie zachęcają do kupna niczego bo wiem, że istnieje coś takiego jak fotoszop i sztuczne rzęsy Wolę coś sama zobaczyć, przetestowac i ewentualnie kupic. Jesli ktoś zachwyca sie produktem czy idealnie wygladającymi modelkami ktore widzi na zdjęciach reklamowych to jest bardzo naiwny. "Makijaż na modelke" nie bardzo rozumiem o co Ci w tym stwierdzeniu chodzi. W podrywaniu nie makijaż jest ważny bo faceci i tak nie widzą róznicy miedzy pudrem a różem. Poza tym wolą naturalnie umalowane dziewczyny bo nigdy nie wiadomo co się pod warstwami kryje.
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 22:26   #3
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Która modelka wzorem

Przesuwam na plotkowe.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 08:49   #4
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Która modelka wzorem

Żadna.
A mnie ciekawi prawdziwy motyw tego wątku.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 08:50   #5
Fashionlover
Raczkowanie
 
Avatar Fashionlover
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z odległej galaktyki
Wiadomości: 263
Która modelka wzorem

Cytat:
Napisane przez kama_79 Pokaż wiadomość
Jak sądzicie, która modelka jest wzorem dla polskiego faceta, tak się zastanawiam, czy makijaż na modelkę ma wpływ na podryw. W sumie każda modelka kogoś reklamuje, co ułatwia dobór kosmetyków.
Ciekawi mnie jak Wy to widzicie, ktora modelka spowodowała u Was chęć zakupu kosmetyku i czy używacie te kosmetyki i czy faceci takie rzeczy widzą, w reklamach.
Wiem ze w internecie wśród facetow bardzo popularna jest modelka Adriana Lima, ale ze wzgledu na urode a nie na makijaz czy cos w tym stylu...do zakupu kosmetyku nie sklania mnie zadna konkretna modelka zwracam uwage na inne rzeczy jak:marka kosmetyku, moje porzednie doświadczenie z marka, a przede wszystkim sklad kosmetyku...czasem opinie kolezanek, przegladam rownież opinie wizazanek...
faceci czasem patrza na ladne modelki w reklamach ale wierz mi kompletnie nie pamietaja czego byla to reklama...

Cytat:
Napisane przez marcelina73 Pokaż wiadomość
Żadna.
A mnie ciekawi prawdziwy motyw tego wątku.
mnie też ciekawi prawdziwy motyw tego wątku...

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-04-19 o 14:44 Powód: post pod postem
Fashionlover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:01   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Która modelka wzorem

Cytat:
Napisane przez Fashionlover Pokaż wiadomość
Wiem ze w internecie wśród facetow bardzo popularna jest modelka Adriana Lima,
wsrod chlopcow i to takich bardziej zniewiescialych lub artystycznych fotografow chyba ,normalny dorosly facet nie wie kto to jest i chwala im za to .

zadna modelka ktora bierze mega gaze za reklame nie jest wstanie mnie przekonac do zakupu czegokolwiek,zreszta malo ktora reklama mnie do tego przekonuje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:08   #7
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Która modelka wzorem

Jakos sobie nie przypominam kiedy ostatni raz kupiłąm cos pod wpływem reklamy. Reklamy to dla mnie przerwa na zrobienie sobie herbaty.

I jeszcze w życiu nie słyszałam, zeby któryś ze znajomych facetów zachwycał się modelką...
Albo jej makijazem...

Jesli chcesz kogos poderwać, to lepiej dowiedz się u źródła która modelkę lubi i kogo masz "skopiować". Ale mnie by sie nie chciało pod kogos "podszywać".
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 12:36   #8
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Która modelka wzorem

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Jesli chcesz kogos poderwać, to lepiej dowiedz się u źródła która modelkę lubi i kogo masz "skopiować". Ale mnie by sie nie chciało pod kogos "podszywać".
Szczere
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:37   #9
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Która modelka wzorem

Wydaje mi się, że żadna. Jeśli chodzi o makijaż to faceci mają problemy z odróżnieniem pomadki od błyszczyka, baaa nawet brwi od rzęs Nie wiedzą co to brązer a co to róż, jak wygląda puder sypki a jak prasowany. Może wydać się to dziwne, przecież to oczywiste, że błyszczyk błyszczy a puder prasowany nie może przypominać mąki... a jednak . Kiedyś byłam w sklepie kosmetycznym chcąc kupić puder prasowany. Akurat właścicielka wyszła na chwilę i zastąpił ją jej tata. Poprosiłam więc o puder prasowany po czym on wyciągnął wszystkie możliwe pudry sypkie, prasowane, róże i brązery . Poza tym faceci wolą naturalny look a te wszystkie modelki w reklamach mają raczej przesadzone te makijaże . Usta błyszczą się bardzo mocno, mają liliowy kolor i tysiąc drobinek . Facet by się bał pocałować taką kobietę . A jak mamy bardzo delikatny makijaż to z kolei go nie zauważają - w sumie dobrze bo czasem trzeba swoją urodę podreperować. Stwierdzam, że faceci wolą zwykłe kobietki spotykane na ulicach, a nie top modelki przygotowywane godzinami do pokazów czy poddawane kuracjom photoshopowym przed sesją fotograficzną
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.