Zagroda babuszki cz.4 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-29, 18:12   #2131
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 012
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko na zdjęciu jest rzeka Kamienica. Wzdłuż niej prowadzi szlak . Jest na terenie parku gorczańskiego więc jest trochę dzika

Jaka jest dalej nie wiem.



Lenifo sposób na siwe włosy juz dawno został wymyślony i jest nim farbowanie

Cicha, a to dobrze, że z uchem to tylko kontrolnie.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 05:52   #2132
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 216
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Dzień dobry (_)?

Miała wczoraj przejść burza, nawet może gdzieś była w dalszej okolicy, bo nic nie było słychać, u nas jedynie z lekka pokropiło. Naiwnie nawet przeniosłam pranie z balkonów do domu... ta....
Jak tylko wstałam to popodlewałam te najgłówniejsze warzywa i rośliny, co to im już ciężko w tej suszy. Dziś znów pogodynka pokazuje opady.

Fatalnie jest z tą pogodą. W końcu jak zacznie padać to znów będzie lać przez tydzień albo dwa
Emmi123 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 08:00   #2133
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 288
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ja też wczoraj podlewalam. Burza tylko bokiem przeszła.
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 08:13   #2134
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 338
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Unikam kontaktu z chemią. Także tą od farbowania. Lubię naturę. Poza tym w pewnym wieku wiele rzeczy przestaje być ważnych. Np robienie wrażenia nową fryzurą Myslę, że nie u każdego. Bo znam babcie co u fryzjera co tydzień. No ale tak się szczęśliwie składa, że ludzie są różni i mnie nie przeszkadzają takie babcie, ani nikt inny co ma inne podejście niż ja. To się wszystko w ludziach zmienia z czasem, doświadczeniami, priorytetami i sytuacją. W tym nawet jakiś tam urok jest, że ludzie są rożni. Jakby wszyscy byli tacy sami to by było raczej nudno. A jeżeli chodzi o czesanie, to dla mnie ważniejsze co mam uczesane pod onym czerepem i właściwie to lubiłam swój siwy kolor na onym i nie dązyłam do tego aby to zmienić.

Nie jestem przeciwko farbowaniu, chociaż nie myślę, że to jest najzdrowsze, ale mlode dziwczyny mają w sobie jakiś pęd aby coś tam się wyeksponować. Sama tak miałam i jeszcze pamiętam. Zmieniły mi sie tylko priorytety, a eksperyment z odsiwianiem, którego się nie spodziewałam, uważam za wart sprawdzenia. Bo to nie chodzi tylko o kolor a ogólniaste zdrowie. Organizm sam w sobie jak mu coś brakuje, zarządza tym tak, że odejmuje w tym co najmniej szkody uczyni dla całości.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:17   #2135
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 235
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Witam
Kilka dni znowu mnie nie było, ale nadal nie wyrabiam na zakrętach. Najgorsze, że dzisiaj zauważyłam, że nie potrafię odpoczywać. Jestem zmęczona na maksa, postaram sie dzisiaj odpocząć, ale no...nie umiem. Ech... Mam tak duże zaleglości w pracach w domu i ogródku, że każdy wolny czas poświęcam na to. A jak siadam i próbuję odpocząć, to myślenie o nie zrobionych rzeczach nie daje mi usiedzieć na miejscu.
Z dobrych wieści, wykluło nam się 12 gąsek Z przykrych, zdechło nam 2 te większe gąski. Już kupa poleciała do badania, a gąski dostały antybiotyk.
Indyki, odpukać mają sie dobrze. Ale pilnujemy aby wypuszczać je jak rosy juz nie ma, i jak tylko kropi od razu zaganiamy je do stajenki. One ciągle są w osobnej.
Chyba dzisiaj nastawię jaja kurze do inkubatora. Tylko kurde... Chciałam bardzo indyki i perliczki, ale jaj nie mogę zdobyć. Może za rok się uda? A gdybym nastawiała jaja kur, to przejdę się po sąsiadkach i wezmę od nich jaja, żeby krew w stadzie wymieszać
Lanolinko, ja kupiłam sobie sodaSrem, Jestem mega zadowolona. Osobiście polecam. W zeszłym roku dużo pozytywnego pisała o nim Amita, ale ja sie wahałam, bo my mało pijemy wody gazowanej, więcej w upały. No i kalkulacja w tym roku była prosta. Kupiłam i każdy jest zadowolony, szczególnie dzieci. Moja średnia córka chciała by też pić wodę gazowaną, ale zawsze była jak dla niej za mocna, wiec teraz jej robię najmniej gazowaną i jest bardzo zadowolona jak moze sobie taką wodę ledwo gazowaną popijać w upały
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:18   #2136
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 288
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lenifo ja po śmierci Mamy bardzo posiwialam. Farbuję odrosty co jakiś czas, bo bardzo dużo ludzi mi mówi że jestem o taką siwa. Nic tylko to we mnie widzą. Dlatego wolę co jakiś czas zafarbować.
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 09:35   #2137
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 338
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ja nie neguje farbowania, ja to rozumiem i sama się farbowałam w dawniejszych czasach. Zesiwiałam po 50- ce i calkowicie. Moje zesiwienie też wystąpiło okołostresowo. Znałam kiedyś czlowieka , młodego, miał jakąś 30-kę i był calkowicie siwy. Rozmawiałam z nim o tej jego siwiźnie i mi powiedział, że przyczyną był bardzo duży stres i zesiwiał błyskawicznie. Jestem na takiej grupie na fb "Zapuszczamy siwe włosy" i tam ostatnio była taka dyskusja, że dziwczyny zauważają cofanie się siwizny.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary Wczoraj, 10:26   #2138
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 216
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cześć
Tyle co poczytałam i lecę dalej...
Emmi123 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 18:46   #2139
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 288
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Witajcie ja jutro idę do pracy. A chętnie bym sobie odpoczęła. Dziś dużo spałam, bolała mnie głowa. Teraz niedawno byłam w kościele. Trochę tylko posiedzialam w ogrodzie. A jak Wam mija dzień świąteczny?

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Idę podlewać warzywa i kwiaty.
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:57   #2140
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 235
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cicha, ja to się e cieszę z wolnego dnia w szkole. Nie trzeba rano wstawać. Nic na szybko. I tak czasu brakuje. Ale to jest inny brak czasu 😉

Jak mija dzień świąteczny? Pracowicie 😉 Poplewilam marchewkę i pietruszkę. I jak plewilam pierwszy raz to i marchewka była i coś pietruszki. a dzisiaj ani jednej pietruszki. a marchewki odrobinka zostało. Mam w ogródku jakiegoś Myszor. Czy to on by tak wyjadl warzywka? Trzeba będzie siać od nowa.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 04:08   #2141
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 216
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Dzień dobry
Pięknie popadało wczoraj. Dzięki czemu nie musieliśmy z wieczora latać z konewkami. Nawet kilka godzin poleżały kałuże. Dziś, już śladu po nich nie ma.

Cicha Ja jeszcze nie wiem czy jadę do pracy, zależy czy będą dzieci. My wczoraj mocno odpoczywaliśmy. MM ciągnęło do prac, ale powtarzał niczym mantrę ,,dzisiaj święto" I bardzo dobrze. Ja ślęczałam w kuchni. Ale mam obiad i na dzisiaj.

Annorl Ja dzisiaj, przez głupiego pawia, którego wzięłam za budzik o 2 w nocy, też ucieszyłam się, że mam wolne. Pięknie się powykluwały Niech zdrowo rosną. Ciekawe co wykaże badanie? Mam nadzieję, że to nic poważnego. Koniecznie napisz. Uczę się na twoich doświadczeniach. A powiedź mi, gdzie wysyłasz do badania taką ptasią kupę?


--------------------
6 podczytujących i tak zastanawiam się czy to ktoś czy boty?


--------------
Lenifo Wpadło mi w oko coś takiego. Masażer twarzy. Kiedyś rozmawiałyśmy o dawnym sposobie noszenia czepków i proszę. Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego. https://www.ceneo.pl/155051137?se=Tz...SAEEgLot_D_BwE . Osobiście nie dowierzam takim rzeczom.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: Dzisiaj o 05:38
Emmi123 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-31 05:08:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.