Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marek Perepeczko nie zyje?! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-17, 17:48   #44
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Marek Perepeczko nie zyje?! :(

Cytat:
Napisane przez Bastian21
Ale się porobiło...Sorry za zamieszanie, ale ja wychodzę z założenia, że Forum to jednak forum. Miejsce wymiany myśli, poglądów, opinii, z ktorymi wcale nikt nie musi się zgadzać. Ale mam nadzieję, iż przebywam na bardzo ciekawym i kulturalnym forum. Ktoś pisał niedawno tutaj w temacie oglądalności "wizaż.pl" iż tym się różni od onet.pl, że tu panuje kulturalna i rodzinna atmosfera. Nie zmieniajmy tego.. Pozdrawiam Cię elly2
Dziekuje za pozdrowienia, ale chyab cos sugerujesz? Czyzby moja wypowiedz nie byla kulturalna i czyzbym sie zachowala jak typowy forumowicz onetu? Bo nie wydaje mi sie... Poprostu strasznie denerwuja mnie opinie tego typu jak Twoja. Bo jeszcze neidawno byly protesty w sprawie watku o smierci Arka Gołasia, kilka dziewczyn sie uparlo i uparcie dazylo by watek ten zostal zamkniety. I tak porpstu skojarzylam ta sytacje z Twoja wypowiedzia.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."



Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2005-11-17 o 18:19 Powód: literówka sie wkradla :)
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując