Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marek Perepeczko nie zyje?! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-17, 17:27   #31
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Marek Perepeczko nie zyje?! :(

Cytat:
Napisane przez Bastian21
Ja nie mówię, że to jest złe. To jest przejaw jakiejś dziwnej mody (te świeczki). A śmierć jest czymś tak intymnym i osobistym, że należy to rozpatrywać w ciszy. Poza tym, czym się różni osoba sławna od niesławnej? Sławą? A czym jest sława w obliczu śmierci?

Śmierć została uczyniona zjawiskiem multimedialnym. A moda na "świeczki" została wykreowana przez kogoś tam kiedyś, a my tej modzie ślepo się poddajemy.
Mam dla Ciebie dobra rade, nie podoba Ci sie watek? to poprstu wiecej juz w niego nie klikaj bo chyba zrobiles to specjalnie by wywolac jakies niepotrzebne nieporozumienia. A smierc znanej osoby od smierci przecietnego Kowalskiego rozni sie tym, ze o takiej smierci slyszy czasem nawet caly swiat. I tak to juz niestety jest, osoba publiczna doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze po jej smierci rowniez bedzie osoba publiczna. Mysle, ze powinienes uszanowac w tej chwili smierc Pana Perepeczki i nie wszczynac niepotrzebnych dyskusji.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując