Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny MŁode Śląsk ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-03, 21:22   #539
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
za kamere 1200zł [i to jest całosc, od domu panny młodej, ślub do wesela], a hałagan to zalezy co się wybiera. ja mam kosciół+plener to 950zł. W skład tego wchodzi album + 45 zdjęć w formacie 10-15 + 20 w formacie 15-21. dodatkowo 200 zł się płaci za wszystkie zdjęcia na płytce [coś ok 1500 szt]. mozna tez wybrac w studio sesję, mają tam fajne atelier z róznymi akcesoriami, typu jakiś stary rower, ławeczki, parasolki itp

z fryzjerka nie mam problemów bo jedna laska [wczesniej z salonu koszowski na tylnej] otwarła zakład w miasteczku. ponadto z moimi krótkimi włosami nie bedzie az tyle roboty
a na tipsach az tak mi nie zalezy, postaram się swoje zapuscic, myslalam bardziej o nałozeniu takiej warstwy zelu w celu utwardzenia paznokci
A to ceny prawie tak jak wszędzie Co do ciast, samochodów itd. to też bedę dopiero w przyszłym roku organizować.
LadySith myślałaś już o cukierni i torcie? Mi polecają LK-maj e TG, słyszałaś o nich?
A i oglądałam tą Twoją restaurację słoneczną, fajna a ile płacicie od osoby?

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
no tak ,te fotki przytłaczają hehe i się już ma tyle planów i potem to już nawet nie wiadomo co się podoba a co nie...
ja chcę zobaczyć na pewno do salonu Ksymena w Tąpkowicach,byłaś tam może?
szana z tego co slyszalam to Ksymena jest rewelacyjna pod względem szycia i cen Ja chyba też tam zawitam, bo o salonach w Tarnowskich górach to się nasłuchałam, ale też zajrzę, bo sama muszę się przekonać.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-12-04 o 13:52 Powód: post pod postem
SSR jest offline Zgłoś do moderatora