Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny MŁode Śląsk ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-02, 18:25   #520
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Normalnie z tymi piosenkami na pierwszy taniec to jest problem tyle ich jest, a co chwilę jakieś nowe propozycje odnajduję.
szana mi też się podoba A.Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę....". Fajna też jest G.Tomczak "Niebieska piosenka" tylko jak do tego tańczyć? Ostatnio modne piosenki typu Farba "Chcę tu zostać" i Kancelarya "Zabiorę Cię" wydają mi się już takie oklepane. A ostatnio chodzi mi po głowie Krawczyk "Tylko ty, tylko ja", ale jeszcze tyle czasu..........że na pewno wpadnie mi w ucho 500 nowych propozycji
Dziewczyny słyszałyście o targach ślubnyc w Katowicach 14grudnia w hotelu Qubus? wybiera się ktoś?? z tego co wiem to wstęp 12zł
A może wiecie ile koszować będzie wstęp do spodka na targi??
dokładnie,pewnie jeszcze tyle pomysłów będziemy miały ,ze ho ho ho ... ja to mam taki plan,że jeśli jakaś piosenka stanie się jakaś symboliczną dla mnie i mojego kochanego jeszcze w tym czasie przed ślubem to ją weźmiemy na pierwszy taniec my mamy taką "swoją" piosenkę ale ona się na pierwszy taniec nie nadaje bo to czyste techno ma dla nas ogromną symboliczną wartość bo jakby dzięki niej (ona była pretekstem) doszło do naszej randki pierwszej...długa historia
co do targów to ja wątpię ,że będę akurat na śląsku w tym czasie kiedy będą w Katowicach ale chcę się wybrać na Szczecińskie

Kobietki czy orientujecie się jak jest w "domu weselnym Mańka" w Radzionkowie? tzn jakie jedzenie tam jest?jak sale wyglądają?ile za osobę?itd?

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-12-02 o 18:56
szana jest offline Zgłoś do moderatora