Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny MŁode Śląsk ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-15, 10:08   #437
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
martucha to mnie zaskoczyłaś z tą ceną. jak to możliwe? Nie mam pojęcia, żeby aż taka róznica była. Po przeczytaniu Twojego postu zaczęłam szukać kogoś w mojej okolicy ale niestety nic nie znalazłam :/
ja tez bylam w szoku ale pol kolezanek z pracy mamy wydawao u nigo dzieci bo napewde sie oplaca... bo jest dzooooo taniej... i wszyscy byli zadowoleni.. pierwszy slub na ktorym u niego bylam byl jak bylamw 1 klasie liceum czyli dwanooo (9lat temu) a on dziala jeszcze dluzej... wiec pewno dlatego ma takie ceny.. ale i wie co i gdzie jak najlepiej.. duzym plsem jest tez to ze ma umowy np z sespolami ktorzy graja przyspuscmy 2 dni za 3 tysiace a u niego za 2100... bo wiedza ze beda tych wesel grali duzo i maja pewne pieniade... my ta od niego wlasnie zalatwilismy 4 gorali.. mam na mowie napisane co z aile ile calosc wyniesie itd... niewiem jaka teraz jest niego cena ale mysle ze podobnie.. aaa i co moze byc tez wazne on ma juz swoja sale wybudowana niedanwo wiec tez nieplaci za wynajem itd.. wiec widac mu sie opalca... w tym roku mial wszystkie eekendy ajete od kwietnia do koncapazdziernika a w pozostalych miesiacach co jakis czas wiec to o nim chyba tylko dobrze swiadczy...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora