Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny MŁode Śląsk ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-04, 08:40   #352
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ladyKA Pokaż wiadomość
A które sale masz na oku w tym Radzionkowie, jeśli można wiedzieć bo ja mam już zarezerwowaną w Zajezdzie Mazur na 18.07.2009. ale jako9ś brak opini na temat tego lokalu
Ja myślałam o "domy weselnym " albo restauracji"relax" ale się zobaczy jak tam pojadę

co do "zajazdu Mazur" to osobiście tam jeszcze nie byłam ale moja przyjaciółka była tam ostatnio na weselu właśnie i napisała mi,że troszkę za dużo gości było jak na taką salę i gdyby było mniej to by było wszystko ok(ale niewiem ilu tych gości tam mieli) no i parkiet podobno trochę na jedną stronę jest jakoś pochylony czy coś i ściąga ludzi na jedną stronę troszku ale ogólnie to jej się podobało i jedzenie było ok

co do narzucania napoi z restauracji to napewno nie dam sobie wcisnąć.Ja chcę sama wybrać i ceny też możliwie zmniejszyć więc poszukam w sklepach.I Wam też radziła bym tak zrobić bo te ceny,którzy oni proponują są czasem i o 50-100% wyższe niż w sklepie.

Ja dalej nerwowa bo nic nie mam jeszcze załatwionego i chociaż ślub planujemy dopiero na 17.07.2010 to się stresuję,że ta data może nie wyjść bo będzie już za dużo ślubów

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-11-04 o 08:45
szana jest offline Zgłoś do moderatora