Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2 Wrzesień 2006
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-17, 06:43   #15
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Arrow

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
Ojej Izunia, to Ty juz masz nawet obrączki?? To ja jestem jeszcze w proszku.
My nie robimy wesela tylko takie małe przyjęcie dla najbliższych ale też jeszcze nie mamy zarezerwowanego żadnego lokalu. Za obrączkami tez jeszcze sie nie rozglądaliśmy Wszystko odkładamy na styczeń, (włącznie z naukami przedmałżeńskimi) obiecujemy sobie że od stycznia się wszyskim zajmiemy Włosy mam długie i chyba nie chcę koka tylko takie częściowe upięcie. Będziemy sobie pisac na bierząco jak nasze przygotowania
wiesz z tymi obraczkami to jest tak,że właściwie musimy kupić w styczniu, bo narzeczony jest obecnie w Anglii,przyleci na urlop w styczniu i chcemy obrączki juz kupić,bo nie będzie pózniej czasu.Ja lecę do niego w kwietniu, a on pozniej dopiero 2 tygodnie przed slubemNo i niestety bede musiałą sama porozdawac zaproszenia Także zostanie jedynie kupić mu gajerek i do ołtarza

Cytat:
Napisane przez pescik
Cześć dziewczyny!!!!!!! Ja też biorę ślub 2 września 2006. Już nie mogę się doczekać! Ale przyznaję na samą myśl ściska mnie w dołku Wlaśnie szukam sukienki. Kosciół, sala, grajek, kamerzystka załatwione. Mam nadzieję, że staną na wysokości zadania. A może ktoś z Was jest z Płocka?
baaardzo sie cieszę witamy a jaką sukienkę chciałabyś mieć?masz jakiegos pomysła pozdr
__________________
D&A

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-05-19 o 21:44 Powód: post pod postem
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując