Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2 Wrzesień 2006
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-15, 13:50   #12
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Panny Młode 2 Wrzesień 2006

Cytat:
Napisane przez KARINCIA
Izunia ja na razie mam tylko ustaloną datę w Kościele i załatwionego fotografa. Sukienki powoli przeglądam i juz wiem mniej więcej jaką bym chciała ale jeszcze żadnej sukni nie mierzyłam więc nie wiem w której będę dobrze wyglądała.


A Ty wiesz juz jaką sukieneczkę?? A co z włosami?? Masz długie? Będziesz miała koka czy raczej rozpuszczone?? Napisz Izuniu jak Twoje przygotowania
jestem wyskoka w miare szczupła brunetką z długimi włosami w kolorze ciemny brąz. co do mojej wymarzonej sukienki to jakis pomysł juz mam ale szczególnie nie sprecyzowanywiem tyle,że musi byc dgzieś jakos koroneczka:eh em: i koniecznie BIAŁA ,ale za to fryzura juz wymysiliłam ze 100 lat temu włosy GŁADZIUTKO UCZESANE NA BOK bez żadnych jakichs tak pejsów czy czegos tam ,dredów czy Bóg wie czego Poniewaz chce welon upiac pod kokiem to kok troszkę wyżej,ale nie wielkich rozmiarówW styczniu idziemy z narzeczonym po obraczki... juz mamy upatrzone w APARCIE tam kupowalismy pierścionek zaręczynowy ALE SIE ROZPISAŁAM a jak u ciebie ?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując