Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kot sika, załatwia się poza kuwetę + jak pozbyć się zapachu - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 10:14   #84
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Lejąca kotka- już mam dość :(

Cytat:
Napisane przez nika135
to ja ma to samo też z kotką tylko że ona ma pół roku
Wszystko wychodzi na dwór ale jak jest w domu długo albo po jedzeniu to nawet nie miałknie że chce iść się załatwić tylko leci gdzieś pod stół a nawet na moje deki leje i SRA !!!ja już mam dość dzisiaj właśnie w kuchni narobiła i zawsze rzodko ( podejrzewam że jest chora bo z tego co wiem to zdrowy kot nie sra na rzodko tylko na gęsto ) To jest jeszzce młody kot i próbuję go tego oduczyć.........
Chciałam zawsze jej pyszczek obrudzić jej odchodami ale zawsze mi ucieknie
Ach już nie mam sił......... Mama się wnerwia już mówiła że kota zabije Ale wiem że tego nie zrobi jedynie wywali go na dwór
Ach już nie ma sposobu

Skoro podejrzewasz, że kot jest chory, to dlaczego go nie zabierzesz do weterynarza? Brudzenie pyszczka - już mówiłam: złe, głupie, wstrętne.
Wyrzucenie kota na dwór rozwiązanie, wybacz, bezmyślne. Nie ma co się wściekac - trzeba zadbac o kota. Biorąc do domu zwierzę musisz byc świadoma, że to nie tylko przyjemnośc ale i obowiązek. I jeszcze jedno - wypuszczasz małego kota na dwór? To niezbyt rozsądne.
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując