Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kot sika, załatwia się poza kuwetę + jak pozbyć się zapachu - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-10, 21:38   #74
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Lejąca kotka- już mam dość :(

jestem w szoku, bo naprawde nie spodziewałam się że kot może być AŻ TAK wredny i złośliwy i bardzo Ci współczuję Ami
niestety nie wiem co doradzić, bo na szczęscie z własnym kocurem nie mam takiego problemu. raz za to słyszałam opowieśc jak kocur mojego TŻ narobił mu na biurko, bo ten był w lazience i nie słyszał jak kot sie wydzierał że chce do kuwety ale to był jego jednorazowy wybryk
naprawdę nie wiem co robić, moze faktycznie zamknąc ją na jakiś czas obawiam się że 10letniego kota nie nauczy się juz niczego pacając w pyszczek. Może to i brutalne co teraz napisze, ale moim zdaniem tylko rozwiązanie siłowe, nalezy pokazac kotu kto tu rządzi, jak zaboli i poczuje to przestanie, noo przynajmniej na jedym kocie to poskutkowało (jak przeleciał przez pół pokoju i walnął w ściane - wiem, okrutne, nie ja byłam owym oprawcom, ale kot zrozumiał) i teraz jest ładnie ułozonym domownikiem.
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując