Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-27, 23:22   #3502
sombre
Przyczajenie
 
Avatar sombre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 24
Dot.: Wasze wymiary, waga, wzrost i wiek:)

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
niestety nie widzialam jeszcze nigdy!! nawet w duzych, profesjonalnych sklepach z bielizna np rozmiaru 60D czy wiekszy bo zawsze mowia ze do duzych miseczek nie robi sie tak małych obwodów;/ i badz tu madry
racja, nie robią staników z dużymi miskami i małymi obwodami. mam aktualnie 66cm pod biustem i 92 w biuście. niby powinnam nosić (66-5=61 i zaokrąglamy --> jak wiadomo materiał sie rozciąga, więc trzeba odejmować pod spodem te 5cm ; 12-14 A, 14-16 B, 16-18 C, 18-20 D, 20-22 E, 22-24 F, 24-26 G, 26-28 H) duże 60G/ małe 60H. Wraz z obwodem jest większa objętość miski (75 B ma taką samą miseczkę co 70C). 60G/H to taka sama miska jak: 65F/G, 70E/F, 75D/E. Nigdy się nie spotkałam z 70E, więc noszę staniki 75D. Mam zaszewki na obwodzie, ale i tak pasek leci mi na łopatki ;/. Rozmiar mam duży, ale nie widać tego wcale. Nie cierpię nosić staników (w necie szukałam i pytałam po różnych butikach, ale ni ma dobrych ;[...), noszę albo te ,,szmaciaki" albo wcale. Bez stanika chodzę oczywiście wyłącznie po domu, jednak staram się to robić jak najrzadziej, żeby mi biust nie obwisł. Póki co jest jędrny, ale myślę, że dużo też dało codzienne stosowanie kremu ujędrniającego.
sombre jest offline Zgłoś do moderatora