Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rady dla studentek - o studiach, mieszkaniu, codzienności
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-21, 09:55   #593
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Cathas,
Zgadza się - niestety IOŚ zwykle sprowadza się do tego, o czym pisałam. Wiele zależy od wydziału i wykładowców . U mnie [też UAM] większość zgadzała się na zaliczanie zajęć z innym rokiem/grupą/kierunkiem - ale chodzić trzeba było. W przypadku dwóch małych kierunków [1,2 grupy na roku] takie rozwiązanie może się nie sprawdzić.
Czy oba kierunki masz na tym samym wydziale? [Może napisz co studiujesz, łatwiej się będzie zorientować] Jakie są duże [ile grup na roku]?
Oba to Neofilologia. Jeden to etnolingwistyka, na trzecim roku nie mam niestety żadnych grup do wyboru, jeśli idzie o języki - są wprawdzie dwie z angola, ale zawsze w tych samych godzinach Mogę jedynie wybierać sobie dowolnie fakultety.
Drugi, który zaczynam, to RAF - fil. rosyjsko - angielska. Nie ma jeszcze planu na ten rok akad., ale patrzyłam na zeszłoroczny i mają zajęcia w kilku grupach do wyboru, o różnych godzinach. Gdyby udało mi się przepisać na RAF-ie część przedmiotów z etno, to miałabym dużo mniej godzin.
Zależałoby mi jedynie na zwolnieniu z chodzenia na wykłady, zwolnieniu z grup dziekańskich i uzyskaniu możliwości spóźniania się [kilkuminutowego] bez wpisywania nieobecności. To myślę, że pozwoliłoby mi bezkolizyjnie wszystko połączyć Tyle że to wszystko na RAF-ie, a nie wiem, czy dadzą mi IOŚ od 1szego semestru...
W środę jadę do Pozka już na stałe, to zajrzę do sekretariatu instytutu i zapytam o dyrektora do spraw studenckich. Może on mi coś poradzi...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując