Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rady dla studentek - o studiach, mieszkaniu, codzienności
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-18, 15:59   #569
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
lust oczywiście że nie


mam nadzieje że plan dadzą już w tym tygodniu...
marzenie... heh


A powiedzcie dziewczęta jeszcze jak jest u Was ze stypendiami naukowymi?
Czy też lista jest wywieszana dopiero w listopadzie? i koniec listopada/poczatek grudnia przelewają pieniądze?
u mnie na obu uczelniach wysyłają wyrównania w grudniu za 3 miesiące

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Dziewczyny a możecie mi coś poradzić odnośnie mieszkania? Mianowicie: będę mieszkała w domu z 4 dziewczynami, 2 na piętrze (mają łazienkę), ja z 2koleżankami na parterze (łazienka+kuchnia). I zastanawiam się cały czas jak podzielić się różnymi obowiązkami typu: sprzątanie, zmywanie itp. Jak Wy funkcjonowałyście z współlokatorkami, jak się umówiłyście na różne sprawy, jak z jedzeniem? Czy każda kupowała sobie i miała osobną półkę czy wspólna kasa..?

Byłabym wdzięczna za każdą radę odnoście mieszkania

Dodam jeszcze, że te 2 dziewczyny z piętra są nam obce, 2 z którymi ja mieszkam to moje koleżanki.
U mnie ze sprzątaniem jest tak, że co tydzień inna osoba sprząta całe mieszkanie , które wspólnie użytkujemy tj łazienkę, toaletę, przedpokój i kuchnię
Co do jedzenia to mieszkałam z chłopakiem i sobie kupowaliśmy razem , a reszta znajomych osobno
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując