Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nazwa salonu kosmetycznego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-05-15, 15:34   #17
Tw0ja_Stara
Raczkowanie
 
Avatar Tw0ja_Stara
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 190
Dot.: Nazwa salonu kosmetycznego

Beznadziejne te nazwy w stylu czarownica i kojarzace sie "magicznie" To bedzie myslic ludzi jesli szukaja sklepu ezoterycznego a nie bedzie sie zupelnie kojarzylo z salonem kosmetycznym. Jesli sie tym interesujesz, tzn czarostwem ktore jest ostatnio w modzie i jak co druga julka jestes czarownica z tik toku, to jeszcze moglo by sie udac. Ale jak stylistyka salonu nie bedzie w to szla, to tym bardziej totalnie bez sensu dobierac sobie taka nazwe. No i za jakis czas bedzie nowy trend dla julek i grazyn to nazwa kojarzaca sie z ezoteryka bedzie przestarzala.
Mysl tez o tym czy w twojej okolicy przypadkiem nie ma religijnych szurek ktore nie pojda do salonu z powodu nazwy kojaracej sie z ezo. Czyms takim zamykasz sie na jakas czesc klientow. Mozesz tez przyciagac inny rodzaj szurow, tych ezo maniakow i inni ludzie moga z tej racji omijac twoj salon. Mnie np jedne i drugie szury dzialaja na nerwy, wole neutralne miejsca jesli mam sobie tylko isc zrobic pazy.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Oversize Pokaż wiadomość
Może bardziej "wróżka" ?
Tak, swietny pomysl i beda przychodzic zmylone grazyny z osiedla na tarota
Tw0ja_Stara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując