Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-05-14, 15:47   #1957
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 283
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

A pro po psów biegających luzem u nas. Wszystko zależy od gminy czy prężnie działa, bo normalnie to zgłasza się gminie, ona dzwoni do firm zajmujących się łapaniem bezpańskich psów - tak określa się biegające luzem i je wyłapuje. Mają swoje sposoby. MM poznał ciekawego człowieka w lesie na grzybach, który właśnie opowiedział mu swoją historię. Miał biegającego luzem pieska i mimo zwracania uwagi przez sąsiadkę miał to gdzieś. W którymś momencie piesek zaginął. Dzień, drugi..., zaczął szukać i podpytywać. I mąż sąsiadki niby to zwierzając się, gdzie to on by szukał zagubionego pieska, wskazał prywatne schronisko, z którym gmina ma podpisaną jakąś tam umowę. Więc jak przybył tam i odnalazł pieska, to schronisko za kilku dniową opiekę, odrobaczenie itd, zażyczyła sobie wykupnego 1500 zł. Piesek przestał biegać luzem.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Przestałam mieć wyrzuty sumienia, że kilku letnią kolekcję nasion MM pod tytułem ,,w tym roku już wysieję" wywaliłam do kur. Prawdopodobnie nic by z nich nie było.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując