Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-30, 20:41   #53
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 490
Dot.: Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to szacun do KFC, bo ludzi do pracy im wiecznie brakuje, więc zawsze taki ktoś może stać na kasie na przykład.


Ale na pewno szacun dla takich osób i jest to zawsze opcja.


EDIT. Nie mówię, że takie osoby nadają się tylko na kasę, ale że mogą na przykład tak pracować. Bo jestem w stanie sobie wyobrazić, że odpowiednio obrotna osoba to może stać wszędzie, nie takie rzeczy widziałam,
Rozumiem jak najbardziej, o co Ci chodzi Dla mnie to jest po prostu niesamowity kontrast z moim ostatnim miejscem pracy. Kilka razy byłam świadkiem, jak moja szefowa odrzucała kandydatury osób z jakimikolwiek niepełnosprawnościami, tylko dlatego, że raził ją ich widok - mimo że były lepsze od osób, które ostatecznie zatrudniła, i mimo że naprawdę mieliśmy super warunki do zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami (to była dosłownie praca przy komputerze przez 8 h, mieliśmy duży parter, system wind, nie mówiąc o tym, jak łatwo było pracować z domu jeśli ktoś chciał).

Więc jeśli ktoś nie ma problemu zatrudnić osobę bez ręki czy jakąkolwiek inną, to ma mój szacunek. Tak szczerze piszę
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując