Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet zakochany po pierwszej randce?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-27, 19:26   #32
MaggieGo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 94
Dot.: Facet zakochany po pierwszej randce?

Cytat:
Napisane przez Nadiaa33 Pokaż wiadomość
A próbowałaś mu powiedzieć wprost, "Nie za szybko na takie wyznania po pierwszej randce"? I że to dla ciebie za szybkie tempo. Co on na to?

Wiesz, jest spora różnica między "było jeszcze fajniej niż się spodziewałam" a "nie spodziewałem się, że będzie fajnie" - czyli, że szedł ze złym nastawieniem na to spotkanie, jakaś maruda albo subtelnie wbija ci szpile. Obaj faceci mi trochę zalatują toksykiem 😅

Ale jest też zasadnicza różnica między "nie spodziewałem się, że będzie fajnie" a "nie spodziewałem się, że będzie aż tak fajnie" .



Co do tego mojego, to owszem, sygnalizowałam, i on z tej okazji nie nalegał na szybkie spotkanie, ale i tak mi pisał dalej per "moja królewna" (no to już jest krindż poza wszelką granicą) i twierdził, że on już mnie wystarczająco poznał, żeby wiedzieć, że jestem tą jedyną. Dziwię się teraz, jak w ogóle mogłam się zastanawiać, czy to ciągnąć, czy nie, ale chyba to kwestia wyposzczenia i tego, że taka sytuacja była dla mnie nowa.
MaggieGo jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując