Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego on taki jest
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-26, 12:28   #12
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 499
Dot.: Dlaczego on taki jest

Cytat:
Napisane przez Kafijka Pokaż wiadomość
Na wspólnej działce

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Tak czy inaczej siostra z mężem mają jak paczki w maśle bo 2 kroki od domu są rodzice i zajmują się wnukami, mieszkanie puszczone w wynajem i dom budują i urządzają mieszkając ponoć u mojego faceta. I on nie chce ze mną mieszkać tam bo siostra to 2 lata mieszkała bla bla bla w mieszkaniu i on by ze mną na próbę pomieszkał za 5 koła plus życie. A ja on wie, że cały rok wszystko odkładałam na konto oszczędnościowe i chcę jakiejś przyszłości a nie tracić w wynajem tylko zamieszkać w jego donu z nim aby szybciej dziecko nawet było. To nie. Bo on siostrę nagle musi spłacić i nie wyrzuci jej!
on ma racje mowiac szczerze
ty praktycznie goscia nie znasz,nie pomieszkaliscie jeszcze razem a juz dzieci planujesz?
idz na ten wynajem,pomieszkajcie razem i zobacz czy wam wogole po drodze

na jego siostre sie nie ogladaj bo to nie twoj biznes jak oni sie urzadzili patrz na sibie na co ciebie stac,bo nawet jak slub z nim wezmiesz to ten dom nie bedzie twoj pewnego razu moze cie z niego wykopac i tyle zobaczysz
teraz doczytalam ,rzeczywiscie wygladasz na jakas pazere skoro on proponuje pojscie na wynajem zeby razem zamieszkac to nie jest tak ze wogole nie chce z toba mieszkac,nie chce mieszkac na pieterku u twoich rodzicow i moim zdaniem slusznie
ps.skoro wynajmowalas juz sama to co to za problem zeby wynajac razem?
zapomnij o tym domu na dzialce od tesciow,zyj swpoim zyciem,zamieszkaj na wynajmowanym z nim i zpobacz czy wogole chcesz z nim byc bo mozesz sie grubo rozczarowac
poza tym to ty tutaj stopujesz rozwoj zwiazku nie on czy jego siostra,ty sie uparlas ze musisz wlasnie w tym "jego " domu mieszkac a to nawet nie jest jego dom tylko jego i siostry i do tego z tesciami na wspolnym obejsciu
jak ty sobie wogole wyobrazasz ta sytuacje ze on wykopuje teraz ta siostre z ich wspolnego domu ty sie tam wprowadzasz gdzie tesciowie siedza za sciana co corce dzieci pilnuja i ze mialabys tam raj na ziemi?
przepis na katastrofe z takim mieszkaniem z tesciami za sciana z skonfliktowana siostra ,jak wogole rozmyslac o zakladaniu rodziny w takich warunkach
desperacja level hard
__________________
z wizazem od 12.2004

Edytowane przez xfrida
Czas edycji: 2024-04-26 o 12:45
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując