Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seriale cz. V
Wątek: Seriale cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-24, 22:41   #196
woven_by_wind
Zakorzenienie
 
Avatar woven_by_wind
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Everywhere
Wiadomości: 8 782
Dot.: Seriale cz. V

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Tak... Ogólnie, powiem Ci, że przy pierwszych odcinkach podchodziłam z rezerwą do "prawdziwości" tego serialu. Miałam wrażenie, że temat stalkingu został w tym serialu spłycony. Poza tym w pierwszych odcinkach pojawiają się też inne wątki, które mnie nie dotyczą, więc tym bardziej oglądałam to jako ciekawostkę. Byłam ciekawa, jak to się skończy, fascynująco słuchało mi się prawdziwej, brytyjskiej angielszczyzny - ale to tyle. Takie "meh, whatever".

Ale powiem Ci, że jest w tym serialu moment (którego nie potrafię dokładnie określić), kiedy realnie przestajesz mieć wątpliwości, że oglądasz szczerą prawdę. Co najciekawsze (i najgorsze ), ja się w którymś momencie złapałam na pomyśleniu, że to jest prawda o mnie... Dosłownie, mimo że kompletnie nie identyfikuję się z głównym bohaterem, to Jezus Maria... mechanizmy psychologiczne, o których jest ten serial, są pokazane na miliard razy prawdziwie.
Tak, pod kątem psychologicznym ten serial jest znakomity, szczególnie w przypadku nie tyle głównej bohaterki, co głównego bohatera. Można by o tym długo rozmawiać. Mnie jego zachowanie cały czas drażniło i byłam na niego wiele razy wkurzona, ale człowiek nigdy nie wie jak naprawdę by się zachował w danej sytuacji, dopóki jej nie doświadczy. Ten serial nie zostanie moim ulubionym, ale uważam, że warto go obejrzeć. No i aktorsko jest świetny.
woven_by_wind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując