Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-19, 11:40   #111
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 290
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
i wspomnialam ze u mnie non stop spada lancuch, nie zaproponowal ze wezmie tez moj rower do serwisu tylko powiedzial ze jak bedzie spadal lancuch to bedzie go co chwile poprawial.
To nie jest oferta pomocy, jak się upierasz to nazywać, bo w niczym nie stanowi rozwiązania problemu. Z takim czymś co on jej zaoferował nie wypuściłabym dziecka z domu, bo to nieodpowiedzialne. I gdybym usłyszała coś takiego, zapytałabym czy to jest odpowiedź na serio, bo dla mnie trzeba być idiotą by coś takiego wymyślić.

Nie robię z niej totalnej biedaczki, tylko jak już powiedziałam wcześniej - wszystko w związku można sprowadzić do wykonywania samodzielnie. Nikt nie musi z myślą o tobie gotować wspólnych dan, robić wspólnych zakupów, prania czy sprzątać mieszkania. Żebyście np. mieli więcej czasu (taka jest m.in. zaleta dzielenia się obowiązkami). Podsumowałam jedynie, że taki bezużyteczny partner nie byłby dla mnie wart uwagi, bo po kij miałby mi się nierób plątać po domu i zalegać na kanapie jak posąg. Nie jestem aż tak zdesperowana na seksy by hodować trutnia, nie mówiąc już o tym że internet (żeby tylko) jest pełen facetów gotowych sypiać z kobietami za free ile razy zechce.

Edytowane przez rejczeI
Czas edycji: 2024-04-19 o 11:42
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując