Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fajny facet, ale nie umie się ubrać. Czy mam dramaty jak nastolatka?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-17, 13:41   #18
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 353
Dot.: Fajny facet, ale nie umie się ubrać. Czy mam dramaty jak nastolatka?

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Faktycznie początkowo można pomyśleć, że bardzo płytki problem poruszasz ale jak się tak głębiej zastanowić ma to sens. Wszystko ma znaczenie, i może nas odrzucać jak i przyciągać do danej osoby i niestety nie mamy na to wpływu. Faktycznie gdyby facet był nie wiadomo jak interesujący, gdy jednak założy coś dziwnego można to zle odbierać. Bo jak bedziesz sie czuła gdy wyjdziesz na jakąś uroczystość na którą wiadomo obowiązują jakieś zasady ona dalej będzie odstawał od reszty ? Uwierz mi bedziesz sie wstydzic jeszcze bardziej, jest to irytujące, bo wiadomo chciałoby sie miec kogos przy kim czujemy sie swobodnie. Jeśli teraz czujesz że przeszedł granice normy, raczej sam problem nie zniknie... Co bym zrobiła ? Dała bym na luz i spokojnie sie poznawała jak kumple. No chyba ze ten ubiór totalnie Cie odrzuca to nie zmuszaj sie do kontaktów, bo to nie ma sensu...
Niby nie szata zdobi czlowieka, ze charakter to taamto, ale ja rowniez uwazam, ze wszystko ma znaczenie i wszystko moze na nas wplynac.

Ja lubie sie ubierac w miare elegancko, ale tez nie jakos mocno ortodksyjnie - koszule, sukienki etc. . Jakis czas temu spotykalam sie z facetem.. Ciagle na sportowo, kurtki bomberki, w mcnyh kolorach, jakies czapki, facet byl naprawde baaaaardzo przystojny, ale ten styl nie pasowal do niego kompletnie i mi to tez jakos wadzilo..... Niby ok, ale jednak to wplywalo na odbior jego osoby, tego w jakim stopniu mi sie podobal, jak na mnie dzialal itd. Juz nie wspominajac o jakichs wspolnych imprezach.

I niby bylo wszystko ok, ale jednak to tez byl czynnik, ktory sprawil, ze nie czulam sie z nim komfortowo, ja ubrana w sukienki, szpilki, koszule, a on jak z innego swiata.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując