Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-16, 10:49   #77
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 686
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
No masz ewidentne problemy z czytaniem bo dokładanie do kanapy potępiłam. Z resztą serio nie widzę nic nadzwyczajnego, że jeżdżą sobie na weekend w góry, dzielą wydatki na pół, kupują drobne upominki, prezenty o podobnej wartości, dziewczyna dokłada się do mieszkania. Nie krytykuje jej że mniej zarabia, to że on sobie wydaje krocie na rower czy kupuje drogie gadżety i auto to jego sprawa. Wielki feminizm, ale jak już trzeba płacić na pół i bogatszy facet nie chce dokładać więcej do kosztów życia to problem, ładnie tutaj to wszystko wyszło.
Napisalas:

Cytat:
Napisane przez Aelora Pokaż wiadomość
Nie ma obowiązku, ale z drugiej strony dlaczego miałby sobie odmawiać i celowo rezerwować najtańsze hotele czy kupować meble z Ikei, skoro stać go na coś lepszego? To jego kasa, idąc tym tropem, on tak samo może powiedzieć dziewczynie, że mogłaby postarać się więcej zarabiać, jeśli nie chce sypiać po jakichś hostelach ze średnią 1.5 na Bookingu. Żyjesz na takim poziomie na jaki Cię stać.
No właśnie, autorki nie stać, skoro na te wydatki się tutaj skarży, wiec jeśli facet ma jakiś honor, to może tak jak proponuje Chmura lamp neonowych, niech jednak obniży ten swój poziom zycia, który należy dzielić na pół. Ja tutaj u drugiej strony za to widzę jakiś ogólny ból tyłka, ze jak to tak, istnieją bogaci faceci wiążący się z biednymi dziewczynami i śmią im cos kupowac albo nawet je utrzymywać, ajajaj, jak tak można, to niesprawiedliwe. Dlatego przyklaskujmy temu, który tak nie robi bo ja sama zasuwam na mój standard życia, nie to co jakaś laska która miała szczęście, ból tyłka x pięćset.

Btw gdyby płcie były odwrócone miałabym takie samo zdanie, więc akurat w tej kwestii feminizm nie ma nic do rzeczy
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.
- Dossie Easton

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2024-04-16 o 10:57
ColourTheSmallOne jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując