Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-13, 08:49   #60
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 481
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez cytrynka0707 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o podzial obowiazkow w tym zwiazku to na samym poczatku bylo tak ze ja robilam praktycznie wszystko - sprzatanie, gotowanie i pranie, sprzeczki byly takze wtedy o to kto czesciej wychodzi z psem (on nie zgadzal sie ze ja robie wiecej jesli chodzi o obowiazki domowe a jesli juz to on czesciej wychodzi z psem, co tez nie bylo prawda bo zazwyczaj wychodzilismy z nim razem). Poza tym bardzo dziwi mnie podejscie niektorych kobiet tutaj bo tak jak wiekszosc uzytkowiniczek pisze mi nie chodzi o to ze rozliczam faceta, ze ma mi kupowac jakies okropnie drogie prezenty zebym czula sie lepiej, chodzi mi o najzwyklejsza chec sprawienia przyjemnosci (jak powiedzialam to chlopakowi to powiedzial ze tak, nie ma checi sprawienia mi przyjemnosci a potem nazywam to kawa albo lodami ;D) ktora dla mnie w zwiazku jest naturalna i mimo ze poki studiuje mam malo kasy to i tak staram sie wlozyc podobny wysilek jesli chodzi o prezenty czy wyjazdy. Kiedy wprost juz zapytalam czemu czasem mi nie zaproponuje ze naprawi mi ten rower czy zaplaci 200zl za nocleg na jedna noc to zapytal czemu sama go o to nie zapytam i nie poprosze, ze dla niego nie jest to problem. I to jest kolejna rzecz, ktora mnie osobiscie irytuje - nie chcialabym jak zebrak isc i prosic go o pieniadze bo jest to dla mnie conajmniej smieszne, a chcialabym zeby czasem sam z siebie o tym pomyslal i to zaproponowal.
I to tez nie jest do konca tak jak niektore z was pisza ze ja nie zasluguje by tez zyc tym drogim zyciem, tylko wydaje mi sie ze w wiekszosci on nawet o tym nie mysli i kazda jakas moja watpliwosc czy zapytanie w zwiazku z kasa koncyz sie tym ze 'dla niego to nie jest problem i ze moge o to zapytac i poprosic' z tym ze tak jak pisalam dla mnie byloby to zbyt ponizajace i uwlaczajace kiedy inicjatywa nie wychodzi z jego strony.
Dobra to napisałaś że na początku robiłaś praktycznie wszystkie obowiązki - sprzątanie gotowanie pranie.

A teraz?

Sprzątaj po sobie, po nim nic nie rób. Jak się zapyta dlaczego to nie zrobione to powiedz żeby sobie sprzątaczkę wynajął bo nie będziesz za darmo sprzątać, albo mu powiedz że idziesz do drugiej pracy w tym czasie co byś tą chatę sprzątała i tam za to przynajmniej dostaniesz pieniądze


Jak on tak każe na kolanach okazywać wdzięczność za kupienie kanapy za 9k to Ty tak samo mu gadaj ile wdzięczności powinnaś dostać za to sprzątanie całej chaty kiedy on nic nie robi

Albo mu powiedz tak jak on Tobie,
:Wystarczyło przyjść i poprosić:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez black_elderflower
Czas edycji: 2024-04-13 o 08:50
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując