Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-11, 21:42   #53
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 355
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Cytat:
Napisane przez rejczeI Pokaż wiadomość
Forsa to taka sama składowa związku i życia jak kazda inna.
Tak samo za egoistę dupka czy beznadziejnego uważam człowieka, który nie pomoże ci wnieść, przenieść zakupów, nie podwiezie samochodem, nie pozmywa po tobie naczyń itd. Absolutnie każdą rzecz w związku można sprowadzić do ''jesteś dorosły, radź se''.

Dla mnie w związek w którym nie ma nawzajem opiekuńczości, niech ci będzie, rozpieszczenia, nie byłby w żaden sposób przyciągający.
Rozumiem Cię i masz rację, po prostu odebrałam na podstawie postu że nie jest to taka sytuacja 0-1, bo facet coś robi dla Autorki, kupują sobie prezenty o podobnej wartości, on kupuje jej drobne rzeczy żeby sprawić przyjemność, chciał samemu pomóc przy naprawie roweru itd. Ale dla niej to za mało i w tle przewija się to jej rozgoryczenie, że "przecież go stać, mógłby coś więcej kupić albo dołożyć". Czyli liczy się tylko jego pomoc wyrażona w pieniądzach? Plus czepianie się co kto robi ze swoimi zarobkami (drogie gadżety), ja ogólnie jestem cięta na punkcie zaglądania komuś do kieszeni, a jak nie mają wspólnego hobby i on kupuje rzeczy których ona nie lubi lub z których i tak nie korzysta (np. nową konsolę PS, tak czysto teoretycznie) to tym bardziej jaki problem ze strony Autorki, że on ma jakieś swoje zainteresowania.
O podziale prac domowych czy różnicy wieku dalej nic nie wiemy, więc nie wypowiem się na ten temat żeby uniknąć gdybania.

Edytowane przez Aelora
Czas edycji: 2024-04-11 o 21:43
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując