Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy moj facet jest skapy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-09, 11:08   #10
cytrynka0707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 18
Dot.: Czy moj facet jest skapy?

Dziewczyny, ja nie oczekuje zeby facet za mnie za kazdym razem placil czy cokolwiek, jednak uwazam ze w sytuacji takiej w jakiej jestesmy ze on ma min. 25k miesiecznie a ja 1200 zl dobrze byloby inaczej rozplanowac wydatki w tym zwiazku. On mimo tej roznicy finansowej po prostu oczekiwalby ze placilibysmy na pol, co w moim wypadku nie wchodzi w gre. Potrafi mi wypomniec ze kupil dla nas obojga kanape za 9k, gdzie ja mialabym sie do tego dolozyc i z czego? Poza tym sobie kupuje auto za 200k, i inne gadzety do ok 10k za jeden i dziwnym dla was jest to ze zwyczajnie zle sie czuje dostajac jedynie kawe czy lody?

Nie uwazam ze facet to ma byc sposor ale rownoczesnie nie uwazam ze powinno to wygladac w ten sposob.

Dodatkowo wypomina mi do dzis ze 3 lata temu dolozyl mi 400zl do wakacji za ktore w wiekszosci sama zaplacilam (wakacje ogolnie kosztowaly 2600). I pozostale wakacje takze w calosci oplacalam sama pracujac podczas przerwy miedzy semestrami na uczelni.
---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

I jesli chodzi o rower i finansowanie serwisowania go - on ma nowy rower ktory i tak bez potrzeby serwisuje, ja mam rower wziety jeszcze z domu rodzinnego ktory ma kilkanascie, jak nie kilkadziesiat lat. Zanim komentujecie to tak ze ja czegokolwiek oczekuje i ze oczekuje zeby facet byl moim sponsorem, spojrzcie na to jak to wyglada.

Edytowane przez cytrynka0707
Czas edycji: 2024-04-09 o 11:09
cytrynka0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując