Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-10, 17:09   #204
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Czapki, rękawiczki, szaliki... nosicie zimową porą czy to obciach??

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Myślę, że Sweet_Judith chodziło bardziej o to, że kiedyś może ciężej było ubrać się na zimę stylowo, wszystko było ciemne, bez wyrazu, a dostęp do towarów był mniejszy. Dlatego wydawało się to niestylowe. No a teraz jest taki wybór, tak piękne rzeczy bywają, że można bardzo ładnie także na zimę się ubrać. Do tego ciepło. Natomiast nie widziałam tam oceny, że ktoś jest gorszy jeżeli nie ubierze się stylowo. Chodzi o wybór, że można stylowo się ubrać, można też inaczej i ja też tego nie oceniam, bo każdy ma prawo wyglądać tak jak sam czuje się dobrze, nie musi spełniać standardów wizualnych innych ludzi i to też jest w porządku. No ale dobrze że jest wybór i różnorodność.
Tylko co oznacza "stylowo" (jak zresztą wiele innych pojęć w dzisiejszych czasach). Bo są panie dla których czapka za tysiąc z napisem Gucci to właśnie stylowo. Rozumiem pojęcia "dobrej jakości materiał", "fason i kolor dopasowany do głowy, urody danej osoby" itd. Samo słowo "stylowo" niestety obecnie znaczy niewiele i wszystko jednocześnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując