Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wirtualna przyjaźń 4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-05, 11:06   #12
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 228
Dot.: Wirtualna przyjaźń 4

Witam sie w nowej części z kawusią
Adusia, dobra wiadomość, że sąsiadka już moze z Maniutką się widywać. Teraz czas szybko im zleci
Imuś, witaj Tak, takie wiatry w całym kraju chyba są. U nas już kilka dni, nawet nie liczę. Ale tydzień chyba będzie?
Cyferko,a no musiałam na zakupy jechać, nie dało sie tego przełożyć. W lodówkach pusto, a jak sie chce zdrowo jeść i liczyć kalorie, to na samej mące nie pojedzie człowiek
Zrobiłam zapas tuńczyka w sosie własnym Lubię go, ma stosunkowo mało kalorii, a można cuda czarować.
Jak mąż tylko widział, że zajechałam, to mi kawusię zrobił pyszną, zjedliśmy serniczka, no i Wam powiem, ze polecam. Polecam z całego serca sernik na samych białkach. Boże!! Jakie to dobre. Dzisiaj zjedliśmy pół blachy, a reszta na jutro. Ja zrobiłam z bezą, bo miałam za małą miskę i wszystkie ubite białka nie chciały do twarogu sie zmieścić Ale juz wiem jak będę białka wykorzystywać, właśnie do serniczka. Później poszukam przepis i Wam wkleję stronę. A sobie zapiszę koniecznie w zeszycie z przepisami. Ja robiłam bez spodu.
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując