Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-01-20, 17:01   #75
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 209
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko Ciężko poradzić. Może zastanów się do jakich ciuchów pasował by Ci ten kolor. Jak do bluzeczek to może spodnie albo spódnica? A jak do spodni czy spódnic to może jakąś bluzeczkę? Ja, gdybym umiała szyć, to raczej uszyłabym z nich spodnie.
Ostatnio przerzuciłam się na radio. Ma swoje ,,5 minut". Latam po kanałach, bo i radio musi spełniać swoje zadanie i nie może być w nim za dużo reklam, gadania, dysko-polo. Kiedyś też tak włączałam telewizor i szłam coś robić, ale odkąd głównie oglądam programy podróżnicze, ciekawostki, naukowe, programy tematyczne to jednak wolę patrzeć na nie. Radio sobie gra w tle, leci muzyka czy wiadomości i jest ok.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Herbatko Coś jest na rzeczy z tym grzaniem się w kupnych w sklepach. Doświadczyłam tego w tej nowej kurtce. Wybraliśmy się do Ikei i kurcze... no świetna ta zimowa kurtka: na dworzu mi w niej chłodno, w budynku jest aż za gorąco

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Mamy kilkuletnie kury to ich jaja są wielkie. Na wiosnę może coś dokupimy? Skusiłam się na szarego koguta ale on jakiś taki dziwny. Ciekawa jestem czy na wiosnę jakaś kura siądzie do wysiadywania. Okaże się ile wart ten kogut

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-01-20 o 16:47
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując