Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-01-18, 14:16   #34
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 278
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Annorl Nie dziwię Ci się, że nerwy Ci siadają, by Ty bez wykształcenia pedagogicznego byłabyś lepszą nauczycielką. A wiesz, że miałam pytać o wykształcenie ale jakoś tak... śmiałości mi zabrakło :P Zresztą nie chodzi o wykształcenie, bo albo to ,,coś" się ma, albo nie ma. I studia i doktorat nic nie da, jak się tego ,,czegoś" nie ma. No ale właśnie... jest tzw drugie dno, którego szukałam. Zatrudniona pani z plecami i doopa, nic, nikt nie zrobi.


Lanolinka Ale skoro nie słyszałaś mamy, to miała tak stać i czekać? Poradziła sobie, niekoniecznie ,,stosownie do wieku". Ale przecież, sama powtarzasz, że nie ma czegoś takiego jak starość . Co się mamy czepiasz?
Dobry dowcip. Właśnie... i tak się mity obala




Belina Pogoda paskudna na wracanie z pracy. Nie lubię zim, ale jeszcze taka słoneczna to ujdzie. Słońce rekompensuje całą resztę. A tu nawet słońca nie ma.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Lenifo Jak to drużby nie ma? Jest. Nie ma? Był!! Musiałam sobie przypomnieć ostatnie wesele, na którym byłam. Był ci on!! Jeden do pary z druhną U mnie też była para.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Wiecie co?
Wcale a wcale nie podoba mi się, że dziś już czwartek. Okropnie szybko leci mi ten tydzień. Cicha : ) pewnie odlicza dni do ferii... a ja wolałabym aby czas zwolnił.

Cicha Pracujesz w ferie czy masz wolne?
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując