Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zagroda babuszki cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-01-17, 17:25   #17
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 285
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Ja to jestem bardzo ostrożna z takim osądem, bo często okazuje się, że jest jakiś ,,ukryty" problem i nie jest to lenistwo . Ale jak najbardziej znam i takie osoby, które byle ,,czas wytopić".

Popijam herbatkę i staram się nie myśleć, że dzień przeleciał mi na niczym, jak zwykle zbyt szybko.
W każdym razie, wreszcie pamiętając, napiszę, że w niedzielę rozebraliśmy choinkę. W tym roku tylko ona była ozdobą w domu, zero wystawiania czegokolwiek, zero rozwieszania lampek. Jeszcze wiszą zasłonki świąteczne. Byłam u znajomej, pięknie przyozdobiony świątecznie żyrandol i różne takie tam po kątach... bardzo świątecznie i nastrojowo wygląda, ale nie chciałabym tego potem ściągać i chować.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Belina Ostatnio mało Cię.

Annorl Aż sobie z ciekawości poszukam tych laleczek na necie i popatrzę. Tak z sentymentu.
Herbatko Słyszałam o tych lanych kluseczkach, nigdy nie robiłam. Ciągle zapominam o tej zimowy płaszczyk - jak się sprawuje? Jesteś zadowolona? Spełnia nadal swoje zadania? Bo pisałaś, że jest lekki. Nie pamiętam, czy pisałaś, czy jest ok w nim, w pomieszczeniach, czy nadal się grzejesz?

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Lenifo A to ciekawe z tymi biletami. Czyżby filharmonia była oblegana?
Cicha Rady współczuję.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Mam kontakt z Sagi, więc na razie mocno absorbuje ją codzienność.
Cyferka

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-01-17 o 17:35
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując