Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-09-05, 08:38   #30
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Jemu to peron odjeżdża cały czas...
On lekka ręką dobije Kościół Katolicki.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Myślę że on po prostu ma swoją rzeczywistości. O ile klepanie o Mongoli można zwalić na niedouczenie, tak to o Rosji i Ukrainie już nie. Bo Rosja i UA to gorący temat, w Watykanie jest choćby dużo Polaków więc myślę że na pewno ktoś go próbował oświecić o tym co ruskie potrafią. A Watykan próbuje go wybielić bo wiedzą że mit ludzkiego Franciszka upada i ciągnie ich na dno.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka



Słuchajcie, ale to nie jest tak, że on jest głupi, niedouczony w dodatku sam sobie pisze przemówienia na ostatnią chwilę i nikt tego nawet nie czyta, tylko on wychodzi i gada co chce.
jak on coś mówi publicznie, a zwłaszcza w aspekcie politycznym nie religijnym, to znaczy ze Watykan ma taki plan.
A tam nie siedza glupi ludzie, niedokształceni i nie mający pojęcia o polityce kiedys i dziś.


W dodatku, papież to politycznie jest taka sama głowa państwa jak Kaczyński czy Biden.


I to jest bardzo niepokojące, bo to tak najbardziej powierzchownie moze oznaczać, ze KK postanowił wykonac jakiś ruch w oparciu o największych radykałów w danych społecznosciach.
Moze własnie zaczynają się odwoływać do takowych i przygotowują pod coś grunt.





jak wybrali Franciszka na Papieża to byłam zszokowana (jezuita papieżem) i wiedziałam ze idzie czas zmian , reform i KK szykuje się na jakąs formę moze nawet wojny. Od tego sa Jezuici. Ale bardzo niepokoi mnie jak i w jaką stronę to idzie, jakoś inaczej to sobie wyobrażałam. A wygląda że może być bardzo grubo i masakrycznie radykalnie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując