Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-05, 08:04   #28
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - luźne wnioski cz.6.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Papież Franciszek znów się popisał.

Na wizycie w Mongolii, do młodzieży mongolskiej apelował, żeby odwoływała się do tradycji mongolskiego imperium Czyngis-Hana.



To grubiej niż z imperium Carycy Katarzyny.

Bo bo to właśnie Mongołowie przejechali się po Rosji, zgwałcili i okaleczyli mentalnie ten naród na wieki robiąc z nich to, czym Rosjanie się stali i są.
Jemu to peron odjeżdża cały czas...
On lekka ręką dobije Kościół Katolicki.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy to nie jest tak że jest zwyczajnie niedouczony. Tzn.wie że był jakiś tam okres świetności jakiegoś państwa, ale bez szczegółów i chcąc tę młodzież skierować w stronę korzeni pierdzieli takie farmazony. Żeby było jasne - nie bronię go, mnie z tą opcją w ogóle nie jest po drodze. Tak czysto po ludzku próbuje zrozumieć co on wyprawia. Czy jest durny czy się szamocze po prostu w sieci swoich gaf (co powie to źle)
Myślę że on po prostu ma swoją rzeczywistości. O ile klepanie o Mongoli można zwalić na niedouczenie, tak to o Rosji i Ukrainie już nie. Bo Rosja i UA to gorący temat, w Watykanie jest choćby dużo Polaków więc myślę że na pewno ktoś go próbował oświecić o tym co ruskie potrafią. A Watykan próbuje go wybielić bo wiedzą że mit ludzkiego Franciszka upada i ciągnie ich na dno.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując