Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-16, 20:54   #49
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale do worka strunowego wkladasz tylko plyny np puder w kamieniu, sypkie cienie czy szczotke do wlosow mozesz miec luzem w kosmetyczce. Poza tym mydla raczej nie trzeba nosic, bo wszedzie jest. I tez mozna miec w formie kostki. Demakijaz - chusteczki do demakijazu. I juz masz luzniej w worku. Jak podrozujesz z partnerem, to u nich jest troche luzniej czesto i moze on cos wziasc do siebie, a poza tym mozecie miec wspolna paste do zebow i np szampon i wtedy tez jest mniej do zabrania.
Dzięki za rady, ale:
1. Wiem, że produkty niebędące płynem mogę mieć osobno, przecież to oczywiste.
2. Niezbyt mi pomogły. Pamiętam, jak się pakowałam w podręczny. Szampon, odżywka - przelane do małych buteleczek (bez odżywki nie rozczeszę, przydałaby się i do spłukiwania, i olejek już po myciu, szampon w kostce mi się nie sprawdził, ale od biedy powiedzmy że by był); mydło w kostce zamiast żelu pod prysznic - nie zawsze się jedzie do hotelu, ale kostka się nie liczy; płyn do higieny intymnej przelany do małej buteleczki (może by się obeszło); pasta do zębów - można wziąć małą; krem do twarzy, spf, dezodorant, krem po oczy; żel do dezynfekcji - zawsze mam w podróży; no i zbiera się tego, podkładu ani tuszu to nawet nie brałam. Żeby się komfortowo spakować to tej torebeczki, muszę się wysilić.

Enviado desde mi SM-A705FN mediante Tapatalk
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując