Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-28, 08:29   #57
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 968
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Kupiłam zielone MdB z kodem -20% cena wyniosła 67.60zł. w sumie zawsze odkładałam zakup tego zapachu i zużyłam tylko jeden flakonik. Na lato w sam raz.
Skusiłaś mnie Dziękuję Przyszło zamówionko. Nie żałuję, że wzięlam ją w ciemno. Zapach urzekający, ma nutę klasycznej MDB, ale bardzo lekką, wibrującą... no jakbym twarz zanurzyła w bukiecie świeżych kwiatów - nie ogrodowych, a takich zbieranych na "dziko" przy okazji spaceru... i jakieś jabłuszko dopiero co zerwane chrupała, wygrzewając twarz w promykach słońca... Piękne to cudeńko Jestem zaskoczona, że nigdy wcześniej nie zdecydowałam się na ten zapach. Trwałość: po 3h nadal je czuję, ale to pewnie kwestia czasu, kiedy to nos się przyzwyczai. Dziękuję Cosmetix : roza:

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Przyszła też nowa (pełnowymiarowa) Mon Rouge. Hm, w konfrontacji z zieloną MDB wypada słabo. Przynajmniej dla mnie.
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes

Edytowane przez kuba222
Czas edycji: 2022-01-28 o 09:29
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując