Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ponowne starania po T. cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-08, 11:14   #20
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ponowne starania po T. cz.III

A ja tak jak Platynowa...potwierdzam ze dziewczynkika nie zabiera urody...tez czekam na dziewuszkę a cery dawno nie mialam tak dobrej....myslalam na początku ze może to w 2 trymestrze się pogorszy cera(skoro to dziewczynka)...ale nic...potem myslalam „aha...czyli to w 3 trymestrze się pogroszy” i tez nic.....wiec to mity
Tak samo chyba jest z ksztaltem brzucha...ze niby jak chlopak to brzuch bardziej „wisi”, a jak dziewczynka to na gorze nie jest splaszczony tylko się szybko zaokrągla......ale nie sadze by tak było....bo to tylko kwsetia podnoszenia się macicy...a jaki wpływ na to ma co ma dziecko między nogami?...no nie wiem


Czy ktoras z Was wie jak jest z heparyną w pologu? Ja wiem ze bede musiala brac zastrzyki z heparyny chyba nawet jakos 6 tyg/miesiecy (niepamietam) po porodzie. Nie wiem dlaczego tak jest bo nie dopytalam jeszcze, Ale wyczytalam na necie ze w pologu juz nie dziala program Ciąza Plus i nie ma refundacji na heparyne....czyli bede musiala placic belna stawke za nią? czy jakis ryczalt bedzie, tyle ze nie bedzie bezplatna

Edytowane przez zwyklylogin
Czas edycji: 2021-07-08 o 11:16
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując