Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Recenzje do usunięcia - ARCHIWUM - wątek zamknięty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-29, 15:51   #1831
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Recenzje do usunięcia

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
"skad pomysl ze uzywam? " ???????????????
Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Recenzje perfum na podstawie "paru psiknięć" i "testów", bazujące na stwierdzeniach "mdli mnie", "nie chcę zginąć" itp, wszystkie tej samej wizażanki Nie jestem geniuszem, ae zstawianie4 w bazie takich recenzji znacznie ją zaśmieca
Jeśli chodzi o perfumy, powtórzę po raz 101 : http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=24, a zwłaszcza zdanie: "Nie chcę tego ograniczać, ani cenzurować, nawet jeśli opinie są te bardzo negatywne, czy wydane na podstawie próbki".

Jeśli chodzi o podkłady: kosmetyki do makijażu można oceniac już po upływie 1 tygodnia i nie znaczenia, czy to próbka, czy opakowanie pełnowymiarowe. Ponieważ mnie 1-1,5 ml próbka zawsze starcza na ok. 1 tydzień "podkładowania", usuwam tylko te recenzje, gdzie wyraźnie zaznaczono, że używano podkładu krócej.

W sumie poleciały 4 recenzje ze wszystkich zgłoszonych
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2008-08-29 o 16:29
Noor jest offline Zgłoś do moderatora