Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-04, 10:20   #82
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Przegapiłam odpowiedź do mnie.
Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
Piszesz zupełnie tak, jakby rzeczy przeznaczone dla dorosłych były śmiertelnie poważne, a przecież nie są. Nawet występy w filharmonii nie są nudne i sztywne, wręcz przeciwnie. Z tego, co zauważyłam wielu dyrygentów i artystów lubi żartować, ich koncerty zdecydowanie nie są sztywne, chociaż oczywiście na takich wydarzeniach jak Konkurs Chopinowski nie ma co liczyć na spontaniczne zachowania, jednak to chyba dość oczywiste ze względu na charakter występów.
Nie trzeba uciekać w świat przeznaczony dla dzieci/nastolatków, żeby się dobrze bawić, bo świat dorosłych oferuje wiele ciekawych możliwości.
Absolutnie nie uważam, by występy w filharmonii były nudne, są super. Ale dzielenie świata na sztywne kategorie i tworzenie stereotypów typu "to jest dziecinne", a "to jest dorosłe" uważam za słaby pomysł. Swoją drogą - to co, filharmonia tylko dla dorosłych, a dla dzieci i nastolatków już nie? Przecież tam mogą iść absolutnie wszyscy.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując