Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukamy pokoju do wynajęcia -Warszawa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 15:39   #20
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Szukamy pokoju do wynajęcia -Warszawa

Cytat:
Chodzi o to, ze te 2000zl zycza sobie za kawalerke i wcale nie o bardzo wysokim standardzie, w zwyklym bloku, ktoremu daleko do luksusu i nowosci. Z reszta ja nie marze o luksusie, ale nie stac mnie tyle placic. A w kawalerce raczej czterech osob sie nie upcha, zeby wyszlo w miare malo na osobe[IMG]file:///C:%5CDOCUME%7E1%5Cja%5CUS TAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtml 1%5C01%5Cclip_image001.gi f[/IMG]
Wiem, ze Olsztyn to nie stolica- ale na dobra sprawe jakie to ma znaczenie? Mieszkanie, to mieszkanie. Uwazam, ze w Warszawie w wiekszosci wypadkow ceny sa nieadekwatne do standardu i wielkosci mieszkania.
a to z takimi za 2 tys w niskim standardzie to się nie spotkałam, pewnie miałam szczęście
nie chcę poddawać się jakiejś paranoi, że mieszkanie w W-wie MUSI być drogie i nie wiem jak to jest w Olsztynie z pracą i płacą, ale na pewno więcej osób z Olsztyna szuka mieszkania w W-wie niż na odwrót a to właśnie zapotrzebowanie na coś kształtuje rynek
z jakiegoś powodu tu się przeprowadzasz- Uniwerek, zgadza sie? (Poirotem nie jestem wiem :P )
tak jak setki innych osób, które tu mają uczelnie, szkoły, pracę
to nie jakieś wydumane coś z głowy wylazło
postaw w Olsztynie filię UW, jeden spory Microsoft i ze trzy podobne kołchozy, ze trzy multipleksy, 10 niezłych klubików i gotowe
to nie nazwa tak przyciąga ale co się za nią kryje:P
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując