Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 07:27   #226
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A u nas cudowny powrót do szpitala. Małemu znów wzrosła bilirubina i kazali nam jechać. Nie mogę przestać ryczec[emoji24]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
możesz chociaż z nim zostać ??
u nas też był zażółcony, ale nikt nie kazał po wyjściu badać krwi
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Ojej! Dużo siły dla Was!

Dostałam wreszcie decyzję o becikowym. Na szczęście sytuacja zakończona, już miałam tego bujania się powyżej uszu.

A poza tym tłusty czwartek-dzien paczka. Zważyłam Ole pulpę, ma 4040g [emoji7] gdzie moje dziecko ledwie ponad 1,5kg ważące. Już o tym zapomniałam w ogóle jaka była mała przy następnym przewijaniu zważe Lile

Bazgram z telefonu.
na samym kp by tak chyba nie przybierały?
ja też dostałam decyzje, wystawiona 12.02, wysłania 25.02, a kasę wypłacą jak ją otrzymam, jak dziady przeciągały

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Sliwenka: ja złożyłam o macierzyński 15.02 a dzisiaj 28.02 a dokumenty dalej do zusu nie dotarły... Jak tak dalej pójdzie to kasa na majówkę przyjdzie, a za ostatnie L4 to już nie wspomnę ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja prdl
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dzieki!
A skad mam widzieć czy juz jej wystarczy ssania? Niech moc bedzie z Wami! Kciuki!Tez musze to becikowe ogarnac.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
ja zawsze licze co ile ma czkwkę, najczęście co 4s, jak pije i nie ma już co 4s to odstawiam , bo potem będzie ulewać z nadmiaru dwóch cycków
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że po takiej dawce nie chce iść spać.

Jak leży w łóżeczku to tak dziwnie wymachuje rączkami. Aż się martwię czy to coś nie neurologicznego :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Rozgląda się i wkłada paluszki do buzi. Ale takie dziwne to wymachiwaniem. Pewnie wyolbrzymiam jak że wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wymachuje bo ma jeszcze ruchy nieskoordynowane, nawet nie wie że ma ręce będzie powoli odkrywać, ręce, stopy, zacznie stopy do buzi wkładać
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując