Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-27, 12:46   #194
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.V

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Ja też chyba mam za mało tatry, a ogólnie kupiłam ze 25 sztuk. Po nocy to wszystko do prania. Ja dziś prawie nie spalam, bo nie dość że z każdej strony dziecko to jeszcze byłam cała w kałuży mleka. Normalnie jakbym się wykapala. Z pieluchy tetrowej to mogłam wręcz wyciskac mleko. Ja mokra, łóżko mokre, dziecko mokre już by mógł się nawał skończyć,choć nie narzekam. Lepiej w tą stronę niż jakby miało być mało mleka. Jedynie martwi mnie to że ona bardzo dużo ulewa ale na szczęście przybiera ładnie, więc chyba jej to nie szkodzi na szczęście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pamiętaj w ciąży 0% a nie tatre

Cytat:
Napisane przez snesha Pokaż wiadomość
Hejka. Muszę się pożalić. Dostałam właśnie info z mojego biura rachunkowego, ze podważyli moje ostatnie L4 w Zusie i na razie zawiesili wypłatę macierzyńskiego.
Mam własną działalności, składki płace wszystkie od 10 lat i nigdy nie byłam na L4. W ciąży jedynie tydzień w Święta w grudniu. I potem 20-30.01. Dziecko mi się urodziło 31.01. u to jako wcześniak z podejrzeniem infekcji wewnatrzmacicznej. I te pindy z ZUSu uważają, ze mi się nie należy. Muszę stawiać przed komisją i udowadniać, ze jednak nie mogłam pracować!!! Nosz kurła!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nie pierwsza i nie ostatnia widzę jesteś na DG ze wstrzymaniem wypłaty, zapewne uważają że za dużo zarabiasz
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując