Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-25, 09:32   #141
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.V

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Naszego też czuć jak się trzyma i to tak konkretnie, w piątek będzie położna i się będziemy ważyć, strzelam, że spokojnie koło 4,5 kg będzie miał, ciekawe czy trafię :pMyślenie za dużo to ostatnio mój główny problem [emoji23]U nas wczoraj był teść, który ostatnio widział małego dwa tygodnie temu i powiedział, że strasznie urósł i wygląda "doroślej" cokolwiek to znaczy Nasz też ma takie dni, ze po prostu nie śpi, a że jeszcze nie umie się na niczym skupić to wtedy albo bujanie go zadowala, albo przytula się do mnie i śpi na mnie. U nas dzisiaj bardzo podobnie tylko o 15 minut wcześniej idealnie [emoji23] zasnął 22.30, o 1.30 zaczął krzyczeć o jedzenie i potem spał dalej (do 4.20 i potem do 7,cteraz chwała Bogu też śpi a ja mogę ciepła kawę wypić ). Ale ja go zawsze usypiam leżąc z nim w naszym łóżku, biorę go po ostatnim karmieniu zawijam w rożek, biorę pod pache, przytulam się do niego, glaszcze po główce i odlatuje. Odczekam zawsze chwilę aż mocniej przyśnie i przekładam go do kosza. Ale rano i tak zawsze ląduje w łóżku po tym ostatnim karmieniu rano (typu 5 czy 6), jakoś nie umiem sobie odmówić tej przyjemności, uwielbiam z nim spać [emoji7] Jeszcze zawsze mąż się przytula do nas na łyżeczkę, kot pakuje się w nogi, no sielanka Jest szansa, że chce być na rekach, tak po prostu. Mój ma radar, jak śpi np. na mojej klacie to czasem otwiera oko i łypie czy go przypadkiem nie odłożyłam [emoji14] ale też jak macie kolki i małego męczy brzuch to jak się przytuli do Ciebie (czy to bokiem brzuch do brzucha, czy na "żabę") to raz, że Twoje ciepło na niego działa, a dwa że jak jest mocno przytulony to jak oddychasz to go "masujesz", więc pewnie to mu się podoba

Witam się Wczoraj trochę lepiej było, tzn. dalej po tej 20 było larmo, ale pomogło noszenie na "samolot", więc psychicznie trochę odpoczelam, bo słyszałam co myślę przynajmniej. Nocka spoko, tylko mały szybciej padł (przeważnie zasypia po 23, wczoraj o 22.30) no i szybciej się obudził na pierwsze karmienie, więc to kolejne też było szybsze, ale za to po śniadaniu o 7 usnal od razu więc od 1,5 godzinki śpi, a ja sobie wstałam, ogarnęłam trochę mieszkanie, pomalowalam się, zrobiłam sobie śniadanie i kawę i teraz mam chwilę na relaks

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
U nas położona też ma być koło piątku, więc spodziewam się już koło 4 kg Leosia

Też uwielbiam spać z Leosiem w łóżku, na co mój mąż nie jest zbytnio zadowolony. Nawet dzisiaj jak Leos spał z nami te trzy godzinki to usłyszałam, że to moje widzimisię [emoji23]
Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
Hej hej ja też właśnie kończę ciepła kawkę
Dzis przed 4 była pobudka do Oli bo zasnęła wcześniej a Lila spała 24-6.30 wiec noc uznaje za udaną

Bazgram z telefonu.
Pięknie Lila śpi zazdroszczę [emoji14]
Leoś nie śpi od 8.20 już teraz mąż go karmi i jesteśmy ciekawi czy zaśnie


A jutro już zostaje sama. Mama na 11 do pracy, mąż do pracy więc będzie kolorowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując