Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 08:34   #4906
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019[emoji173] Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Próbowałaś suszarki? Nam pomaga na jakiś czas .Ciepłym strumieniem ogrzewam brzuszek a dźwięk uspokaja młodego.

Mąż przytula małego jak do odbicia i robi takie 3 szybkie przysiady. Też pomagają na chwilę,znajomej położna polecała to na kolki. Ja nie próbuje bo kiepsko mogłoby być z równowagą ale mąż sobie radzi[emoji846]

Ja też wieczorami robię się nerwowa szczególnie w tygodniu bo wiem że mąż chce się wyspać a tu młody daje czadu. Nawet jak idę pod prysznic to mam wrażenie że słyszę małego,wyłączam wodę i nasłuchuje [emoji849]

U mnie wczoraj debiut bólu głowy [emoji58] na szczęście przeszło w nocy.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Tak,nosimy małego do odbicia. Czasem beknie a czasami usypia . Odkładamy go ,zaczyna się kręcić i jest rzyg

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Na suszarkę nie wpadłam, ale w sumie termofor działa podobnie, szum u nas nie działa w ogóle póki co, także miś szumiś o 13 głośników bluetooth które nakupowal mój mąż leżą i się kurza [emoji14] z tymi przysiadami spróbuję!
Z tym wysypianiem męża mam podobnie, tym bardziej dzisiaj jak miał wracać do pracy. Ale nocka względnie spokojna, mąż nawet wcześniej pojechał do pracy (zawsze chodził na 8.30 teraz się chce przerzucić na godzinę wcześniej) żeby potem się szybciej zwinąć do domu.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora